Skocz do zawartości

[rama]nietypowa, niszowej marki


Fifi

Rekomendowane odpowiedzi

Sunna lub Simplona Ci mogę polecić. Na pewno się zmieścisz w 2tysiącach. O ile na Sunna możesz jeszcze liczyć u PL dystrybutora o tyle Simplon to tylko allegro albo import własny. www.evadam.pl - dealer Sunna na Polskę. ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry-peek, chodzi o Titusa?

Mógłbym napisać coś o ramie jaką chciałeś zaproponować?

 

 

Chodzilo dokladnie o ten model

http://www.titusti.com/08/mtn/fireline.php

w sumie maja tylko jednego ht w ofercie i nie wystepuje w wersji alu tylko ti lub custom ti.

Z ciekawostek posiada wymienne haki pod singlespeeda.

 

 

Ecia, masz piękną ramkę, niebieski moj ulubiony a ten odcien oryginalny ;) Choc rzeczywiscie lekka nie jest ale za to spawy mniam, mniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

chcę kupić ramę HT, rama ma być mało znana, najlepiej, żeby jak najmniej osób mało taką ramę (taki kaprys ;)).

Hmmm... cena, na pewno nie powyżej 2k zł.

Jakieś propozycje? ;):D :D

 

http://www.superior.cz

 

Nie ma cenika samych ram, ale moze uda ci sie osobno kupić. Firma w Polsce na pewno mało powszechna, a tradycje ma i to spore (w piwnicy mam 30-letniego superiora :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhu: limit jest do 2000, a nie do 200pln. swoja droga superior invader (pelna grupa stx rc) byl moim pierwsz pozadnym rowerem.

 

Patrzyłeś na rowery teamowe? Firma zaczęła ostro inwestowac w czeskich zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama Superior jest produkowana na Tajwanie i jak to na stronie firmy było kiedyś napisane same ramy nie są dostępne.

 

Natomiast ramy Duratec są robione w Czechach - jest to porządna konstrukcja (technologicznie na pewno ciekawsza niż Superior , Bianchi i wiele innych) - zrobiona z dbałością o szczegóły, a co bardzo ważne - w szerokim zakresie rozmiarów , ponadto można wybrać rodzaj malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhu: nie patrzylem. rozumiem, ze gdybym spojrzal uznalbym superiora za niszowa, nietypowa marke?

 

Chyba nie chcesz zrozumieć. Marka jest mało powszechna w Polsce i robia w tej chwili naprawde ciekawe rowery. Rower na takiej ramie nie będzie niczym codziennym, czy typowym. Wiadomo, że są legendarne firmy jak np. Klein, ale 2000zł to trochę mało jak na takie cudeńka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. po prostu sie z toba nie zgadzam. w mojej opinii jest to niskopolkowy, dosc malo popularny producent firmujacy jak najbardziej standardowe ramy.

I tutaj trudno się nie zgodzić. Superior to żaden szał. A na Kleina 2000pln może wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. po prostu sie z toba nie zgadzam. w mojej opinii jest to niskopolkowy, dosc malo popularny producent firmujacy jak najbardziej standardowe ramy.

... które w wyższych modelach są rzadko spotykane w Polsce. W tym tkwi sekret "niszowości" Superiora...

Ale i tak lubię tą markę, gdyż ma ciekawe rowery o w miarę atrakcyjnych cenach {po przeliczeniu na PLN}...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Voodoo możesz poszukać, teraz naprawdę niszowe ramki to właśnie stalówki, moim skromnym zdaniem :) Jest jeszcze Orange, Banshee, też dosyć nietypowe marki na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...