Skocz do zawartości

Unibike Extreme Team


thomash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Unibikerów!

 

Od zeszłego roku jestem szczęśliwym użytkownikiem Experta 2010!

 

Mam jedno pytanie:

Ze względu na kiepską aurę i silną potrzebę jeżdżenia przyszedł czas na zakup błotników.

 

Nie znalazłem takiego tematu na forum ale może macie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako że to pierwszy post na (tym) forum to staropolskie ->POWITAĆ ! :)

 

a teraz do rzeczy:

Jak to (fan)club UNIBIKÓW to jestem właścicielem Uni -Pamirka.

i mam do innych użytkowników (pamira lub unibików z takim bagażnikiem) pytanie:

czy oryginalny bagażnik pamirka wytrzyma wyprawy z sakwami 45l na dłuższych trasach (150km) zakładając średnie obciążenie około 10-15kg, prędkość średnia około 15-20kmph, ścieżki polne (lasy, pola)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka,

 

U mnie padło na Unibike Fusion 2009 :-)pierwszy jaki dorwałem z ramą w rozmiarze 23 :thumbsup: ale już nie robią takich dużych

Wymieniłem:

korbę na Alivio (zjechałem fabryczną na okrągło :whistling: )

siodełko na selle italia c2

dołożyłem rogi i licznik

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja również się wpisuję i witam :) Od dziś oglądam w domu Vipera.) Nie przejechałem na nim jeszcze metra, ale już go lubię ;) Na razie nie planuję większych upgrade'ów (choćby i dlatego, że sam rower to już dla mnie hoho - ostatni raz jeździłem z 5 lat temu na jakimś budżetowym Arkusie), doposażyłem go tylko w "łańcuszek" (kurcze, waży to to tyle, co pół roweru ;) ) i licznik, a swój łeb w hełm. Na dniach pewnie kupię jakieś świecidełka i zdejmę odblaski (chyba).

Muszę jeszcze jakieś ciuchy pokupować :)

 

Jedyne o czym więcej na teraz myślę, to rogi.

 

Pzdr,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się wpisuję i witam :) Od dziś oglądam w domu Vipera.) Nie przejechałem na nim jeszcze metra, ale już go lubię ;) Na razie nie planuję większych upgrade'ów (choćby i dlatego, że sam rower to już dla mnie hoho - ostatni raz jeździłem z 5 lat temu na jakimś budżetowym Arkusie), doposażyłem go tylko w "łańcuszek" (kurcze, waży to to tyle, co pół roweru ;) ) i licznik, a swój łeb w hełm. Na dniach pewnie kupię jakieś świecidełka i zdejmę odblaski (chyba).

Muszę jeszcze jakieś ciuchy pokupować :)

 

Jedyne o czym więcej na teraz myślę, to rogi.

 

Pzdr,

P.

 

 

Witam,

 

Myślę, że będziesz zadowolony ze swojego Viperka, Sam mam i sobie chwalę :). Szybka maszyna. Przyjemnie się nią jeździ po asfalcie. Nieco gorzej po piachu, grzęźnie, a po śniegu to już odmawia jazdy :D. Coś za coś. Ale na ubitym, zlodowaciałym, daje radę ;).

Uważam, że odblaski można zostawić. Sam zastanawiam się nad dodatkowym oklejeniem swojego roweru jakąś folią odblaskową. Uważaj na te na szprychach. Kiedyś przy zbyt szybki pokonaniu przejazdu kolejowego, jeden mi "uciekł", poleciał przede mnie i przez kilka metrów tak sobie fajnie skacząc, nie chciał się dać wyprzedzić :teehee:.

Dobrze, że zainwestowałeś w bezpieczeństwo Viperka no i przede wszystkim swoje :thumbsup:

 

Jeżeli chodzi o ciuchy, to mam softshell Rogelli Rimini (niebieski, rozmiar L), którego nie używam i bardzo mało używałem (stan b.db.). Może będziesz potrzebował w chłodne dni, sprzedam :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Zethosa 2011 :icon_cool: . W wyborze tego modelu pomogło mi bardzo forum, ponieważ nie jestem za obeznany w temacie :icon_wink: Rower spisuje się świetnie, na razie dołożyłem rogi zoom, osłonkę na ramę żeby łańcuch nie obiajł i oświetlenie (mactronic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja również posiadam UNIBIKE FLITE'a z 2011. Dzisiaj pierwsze koty za płoty (wcześniej nie miałem możliwości bo padało i było błocko - a szkoda "uwalić" nowiutkiego Unibike) 20km w 55 min - jechało się bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Śmigam od 3 lat na Crossfire (z tyłu Alivio, z przodu SIS nówka funkiel nieużywany :))i baaardzo lubię ten rower. Cisnę głównie twarde i płaskie nawierzchnie błogosławiąc rozmiar 28". Wytrzymałościowo rower bez zarzutu. Robię codziennie 20-30 kaemów. Przez te trzy lata jeno piasta się rozsypała i w zeszłym roku na wyjeździe uwaliła się śruba zaciskająca pierścień od amora przy siodełku. Żeby wrócić do Wro skręciłem pierwszą lepszą, która była tak miękka, że się ładnie zgięła pod kątem 45 st. Teraz jest to nieodkręcalne i coraz większe mam luzy na amorku, więc czekam aż się to zajedzie do końca, ale jakoś nie chce.

Nie chwaląc się, niespecjalnie o niego dbam. Poza smarowaniem łańcucha interweniuję tylko wtedy, gdy coś się zmechaci.

Generalnie super rowerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) Osobiście posiadam Unibike'a Evolution z 2007 roku. Przejechałem nim niecałe 3000 tys km. jeden sezon niestety była przerwa. Jak na razie wymieniona była tylna przerzutka na Shimano Deore. Tak to rower dobrze się spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Pierwszy post na forum :)

 

Od maja tego roku jestem posiadaczem modelu Crossfire GTS 2011. Do tej pory przejechałem prawie 950 kilometrów bez najmniejszych problemów ze strony sprzętu. Z tego co zostało dołożone: oświetlenie na przód i tył, licznik oraz hełmofon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...