Skocz do zawartości

[Części/Kasa] Lekkie/Drogie - Lekkie/Tanie


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Wax - z zaciskami jest niestety różnie różniaście... ja np. czekam na 3 komplety i czekam i czekam...

 

MrJ, ale czekasz właśnie na te Dartmoory ?

Ja byłem u siebie w sklepie, gościu powiedział, że w hurtownii nie było jeszcze, ale jak będą to mi ściągnie.

Fakt, nie m tych Bolt-On'ów nigdzie na necie, oprócz BikeSquadu, choć szczerze wątpie, że je mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo: http://velo.com.pl/www/produkt.php?m=1&amp...;p=%&id=223.

 

Rogi może nienajtańsze,

ale są konkurencją wagowo-cenową dla Boplighta.

http://velo.com.pl/www/produkt.php?m=1&amp...;p=%&id=222 cena i waga trochę odstraszająca, ale w kwesti komfortu to chyba trochę lepsze rogi {coś ala roox albo tune, grube i z fajnym patentem śruby mocującej}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrJ, ale czekasz właśnie na te Dartmoory ?

 

Czekam na zaciski DARTMOOR BOLT-ON napisałem że 3 komplety, ale w sumie będą kupione 4 - 3x czarne (2x dla mnie, 1x dla Mej ;) ) i jedne różowiastoczerwone dla Tiny - na sklep Accenta w Cz-wie ("CYKLO") mają podobno przyjść dzisiaj...

 

Co do różków - na podstawie ACCENT CROSS-COUNTRY można sobie zrobić, jedynie je skracając (są absurdalnie długie, no chyba że kroś używa takich pałąków do trekkingu) wagę ok. 95g, czyli porównywalną z podanymi LITE-BAR'ami. Mnie się udało zejść do 82g (przed polerowaniem, ostatecznie będzie ok. 80g) to BEZ zmiany śrub (są nadal stalowe!). Projekt niedługo wrzucę... A ergonomia samych różków - rewelacyjna! :P

 

PS. A co do marki Accent - jeśli ktoś nie jeździ w SPD, pedałki LITHIUM - ok. 270g realu za <50PLN :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki maszynom zapewne tak... choć Tina miała wymieniane maszynówki po roku czasu, a niektóre kulkowe po czyszczeniu i kontrowaniu potrafią działać latami... Ale jak kto uważa.

 

No i Axiumy są prawie 30PLN droższe, a tu mamy porównanie tańsze/niekoniecznie tańsze - FiFi, wyprzedzieś mnie z tym komentarzem :P

 

A tu coś dla lighterów o zapędach lanserskich: NYPLE DARTMOOR - z aluminium, komplet na koło (36 sztuk, więc pewnie parę zostanie, bo odchudzacze stosują zwykle 32, a na przód to i 28) za 15PLN. Kolory do wyboru ;)

 

No i tarcza DARTMOOR NANO - naprawdę pojechany wynalazek. Ale chyba celowo dali tylko rozmiar 6", bo nie wiem jaką to by miało sztywność przy większych... ale do XC wystarczy. Coś takiego z dobrymi zaciskami... do tego jeszcze odpowiedniej jakości piasta, i mamy może z 100g więcej niż V-ki! :D

 

A na deser: ser pt. DARTMOOR HORNET - zębatka dla extremistów. Szkoda tylko, że tych zamożnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@GdyniaBiker mam EA70 o wadze 150 przy 580mm dlugosci i giecie 3 stopnie i mi pasuje. Jest bardziej prosta niz 5 stopniowa. I tyle. 140 gram to niezle. I tanio. Ciekawe jaka jest realna waga. W sumie to bym sie jej nie obawial, nie zdziwilbym sie jakby robila ja ta sama fabryka co robi WCSy/Eastony/inne_znane. Choc nie wiem kto je robi, firme pierwszy raz widze. Rownie dobrze moze sie w realu okazac ze wazy 165 gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...