Skocz do zawartości

[rower]Kross Level a8


KaJeTaN

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie różnią się tylko amortyzatorem na korzyść A8 , natomiast manetki DC z A8 powoli odchodzą w zapomnienie., i teraz pytanie, na ile rama z 2009 roku jest lepsza niż 2008, dla twojego wzrostu najlepiej wychodzi 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy do ktorego rocznika?

Osobiscie wydaje mi sie, ze rocznik 2008 byl najlepszy(czyt. najkorzystniejszy) :)

Niestety czesto w opisie podana jest specyfikacja 2007r a na zdjeciu model z 2008r lub co gorsza na odwrot.

Oczywiscie w przypadku niezgodonosci, mozna zglosic sprawe do allegro, ze towar niezgodny z opisem, jednak komu chce sie latac po sadach i uzerac sie ze sprzedawca?

 

Dobrze przejrzyj licytacje, komentarze. Ja przy zakupie bralem pod uwage tylko te aukcje, ktore zawieraly prawdziwe zdjecia roweru, a nie te ze strony Krossa. Dopiero sposrod nich wybralem te, ktore zawieraly rame w rozmiarze i kolorze mnie interesujacym. Dopiero po tej selekcji wybralem oferta najkorzystniejsza xD

Bylo z tym troche roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ramę w Kross-ach 2009 - to bikeworld pisze o niej tak :

Rama

Właśnie w przypadku ramy postęp jest największy. W porównaniu do poprzedniego modelu A8 wręcz kolosalna. Wszystkie spawy są pięknie wygładzone, rury efektownie przetłaczane. Monostay w tylnim trójkącie wraz z rurkami ukształtowanymi w s-stay tworzą niezwykle efektywną całość. Wisienką na torcie jest widowiskowy, czarno-biały lakier. Wizualnie można ramę łatwo pomylić z carbonową.

To wskazówka dla niezdecydowanych.

A tu cały test A8 :

http://news.bikeworld.pl/rower/artykul/466...zyk.-.Level.A8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oba się opłaca. Taniej juz nie będzie bo to roczniki starsze A6 to 2007, a A8 to nie wiem dokładnie. Oba mają ramy 21" czyli dla osoby dobrze powyżej 190cm wzrostu.

 

Popraw linki bo te nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak poprawic te linki:-/Interesuje mnie jedynie rama 21-mój wzrost 193,waga 92 kg.Czym się rózni rocznik 07 od 08 w modelu a6?i który to rocznik tej a8?

Pozdrawiam

ps.własnie zauwazyłem ze aukcja a8 została juz zakonczona:-/

Dzieki za poprawione linki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu, mam dylemat tez w sprawie Krossa A6 2008,

 

Znalazlem na allegro Ghost SE 5000 disk mało uzywany z roku 2008

 

http://allegro.pl/item681584697_ghost_se_5000_pilnee.html

 

boje sie kupić troche rower używany, no i w sumie nie wiem czy lepszy będzie od krossa?

 

doradzcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Ghost wygląd dobrze - w grę wchodzi tylko odbiór osobisty, więc przed zakupem możesz upewnić się czy wszystko z nim jest ok. Ma ciekawszy osprzęt od Krossa więc chyba warto, choć szczerze to zastanawiam się jak sprawuje się ten RST. Najlepiej jednak dołożyć i kupić tego A8 bo jest w super cienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o first'cie wiem tyle ze pracuje podobnie jak recon/tora wazy 1800g, jest sztywny , nie lapie luzów, w miare tani 800zł na allegro, i ogólnie ludzie go polecają

 

a i jeszcze jedno, co wiecie o hamulcach hydraulicznych shimano alivio ( m485) zamontowanych w tym ghost'cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...