Skocz do zawartości

[rower] XTC 2007


pwe

Rekomendowane odpowiedzi

ale to bierzesz czarną czy białą rame? dowiedz sie jeszcze czy ta waga (1250) jest real

 

tak jak mówi Żbik piękny rowerek będzie :rolleyes:

 

a ze sklepów to bikestacja, synkros, XTRbike i te wszystkiie inne które głównie na allegro działają

 

Nie zdziwiłbym się gdyby sam lakier ważył z 150g.

to zdzieraj lakier i bedziesz miał ramke 1100g :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 17"(42) podobno waży 1250g

waga 1250g (42cm) 1420g - 47cm
podali na aukcjirealna wage 19"(47) więc laciutkie toto!! :rolleyes:

 

ok, zedre ;)

 

zastanawiam sie, jednak białego bym do końca nie chciał ... a chyba na sklepie mają tylko biały 17" ... czekac na sprowadzenie trzeba 2tyg. nadal boplight górą :) szkoda ze w wawie nikt nie ma, bym zobaczył, bo na fotce może byc fajne a na żywa lipa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm na temat tego Piosona to bym nie brał. Ostatnio kupeł był gdzieś na ścigu i koleś na takim jechał przed nim. W pewnym momencie rama mu pekła tuż przy głowce. Na równej ścieżce beż żadnych kamieni itd. podobno sciółka była i nic wiecej.;/ a koleś był lekki bo niecałe 70 kg ważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie!! Kumpel kumpla słyszał, jak ktoś widział, że gdzieś tam podobno taką lub podobną ramę ktoś połamał... ;)

 

Zawsze może się zdarzyć felerna rama, zwłaszcza przy ultralajtach. Nie przejmowałbym się takimi opiniami. Jak ktoś mi udowodni zdjęciami i opiniami użytkowników, że 5 na 10 Piosonów pęka to ok. Ale, że komuś pękła gdzieś tam to nie znaczy, że każda pęka. Widziałem ze 4 połamane Gianty XtC, dziesiątki połamanych Kelly'sów Sabotage, 2 Meridy MPV, 2 Authory Introvert. Ja sam połamałem 2 Authory Vision i co z tego? Zdarza się... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinN no szkoda mi kasy na nia :( masz ją że tak chwalisz? uzywałeś? tylko 2kg ale żadna część w rowerze nie waży więcej (w moim rowerze, w starym natomiast tak ;P )

 

i patrze na wymiary jakas taka malutka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam proponujesz wagi o ładowności 3 i 5kg? Tą którą proponuję kupię w tym tygodniu, podejrzewam, że wszystkie na allegro są dobrze wyważone i nie ma to większego znaczenia. Chodzi mi o to, że ma dobrą dokładność w stosunku do ładowności, bo nie będziesz miał części w rowerze cięższej niż2 kg, a ważenie z dokładnością do 0.01g to już przesada, moim zdaniem to taki złoty środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem i rozumiem go doskonale ... a teraz Ty przeczytaj mój ;P

 

ja napisałem że ta co chcesz kupić jest ładna i na wygląd lecisz ;P

 

Ok, moja wina :D

Ta za 80zł po prostu mi odpowiada, odpowiednia dokładność i odpowiednia ładowność. Jakaś brzydka w sumie nie jest, ale to tylko waga, bardziej mnie wygląd roweru interesuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc często patrząc na LB złożyłem swój zestaw, trochę za duzo kasy mi wyszło i juz nie wiem z czego zjechać :/ a wagowo mogło by byc też lepiej.

 

finalsw9.jpg

 

opony supersonic to jakies 50g cana ta sama.

 

jakies pomysły? z czego zjechać by cena padła a waga już mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...