Skocz do zawartości

[Naklejka XC-ZONE] Może zrobimy jedną paczkę do Poznania?


DuzyMarek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...mp;#entry352423

 

Tu jest link do tematu z naklejkami. Może zrobilibyśmy jedno wspólne zamówienie? Oczywiście jeśli ktoś jest chętny... Co prawda nie znam tutaj nikogo z widzenia, oprócz kolegi pigla, ale może warto zaoszczędzić te kilka złotych na przesyłce.

 

Powiedzmy, że mógłbym się tym zająć (mam nadzieję, że nikt mnie w konia nie zrobi <_<), ale od razu zaznaczam, że nie wiem czy będę miał w najbliższym czasie okazję aby wyskoczyć gdzieś z Wami na wycieczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście piszę sie na ten wspaniały pomysł :( Może nareszcie na trasie zobaczę kogoś z was i nie będę się już musiał zastanawic "hmmm może to też jakiś zapaleniec z forum..." DuzyMarku jak chcesz byc pewny mej osoby to mogę wleciec do Cibie z gotówką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzew choć nieduży - to zawsze jakiś B). Proponuję więc stworzenie listy z nickiem i liczbą kompletów (komplet 2 naklejek kosztuje 1,50zł). Możliwość wpisywania się na listę do wtorku do godziny 10:00. Po tym terminie zamykam listę i zamawiam naklejki u yupitera69.

 

Sposób zapłaty - jak komu wygodniej. Mam konto w mbanku, więc kto chce będzie mógł zrobić przelew (ale dopiero po zamknięciu listy). Jeśli nie macie konta w mbanku to pewnie Wam się to nie kalkuluje, to można zapłacić przy odbiorze (tak chyba najwygodniej moim zdaniem).

 

Kwestia odbioru - we wszystkie poniedziałki i środy, w godz. 18-23 pracuję w kafejce internetowej Myszabit, ul. Wierzbięcice 24B (na wysokości przystanku tramwajowego Św. Czesława w stronę Dębca). Jeśli komuś daleko bądź mu nie odpowiada, to możemy się spotkać, któregoś słonecznego dnia na Malcie przy źródełku. Jak ktoś ma inne propozycje, piszcie.

 

Jeśli chodzi o podział kosztów wysyłki - po zamknięciu listy będzie wiadomo ile jest chętnych osób i podzielimy koszty po równo. Dlatego, ewentualne przelewy dopiero po zamknięciu listy, żeby było wiadomo ile dokładnie przelać.

 

Uwagi końcowe - niestety nie jestem organizacją charytatywną, ale jak ktoś śledził temat naklejek od początku to wie, że charytatywnie naklejek się nie dało zrobić :P. Dopisanie się do listy traktujmy więc poważnie :). W chwili jej zamknięcia robię zamówienie przez Allegro i wykładam swoją kasę, na której zwrot potem liczę.

 

Aha, no i najważniejsze. Jedyną moją korzyścią z całej tej sytuacji będzie uśmiech na Waszych twarzach gdy rozpoznamy się kiedyś na trasie, właśnie dzięki naklejce..

 

Kontakt do mnie:

-na priva

-GG: 417383

-mail: lagoodwski@o2.pl

 

Proszę dopisywać się do listy wg. wzoru:

 

Lp., nick, ilość kompletów

 

1. DuzyMarek, 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DużyMarku - czy mógłbyś mi podesłać zwykłym listem 2 naklejki do Stęszewa? Bardzo chcę kupić te naklejki, a nie pojadę po nie specjalnie 30km...oczywiście za przesyłkę zapłacę, mogę jutro wpłacić sianko za naklejki (bo chciałbym 2 !) i przesyłkę. Da rade? Pozdrawiam.

 

1. Duży Marek, 2

2. bartek_0505, 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...