Skocz do zawartości

[film]Ride Bike 2 - amatorski film MTB


Malauch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Juz kiedys pisalem na tym forum o swoich filmach. Po bardzo dlugim okresie przyszla kolej na kolejna produkcje. Prawda ze jak na razie jest dopiero trailer, ale juz za miesiac Epizod nr 1. A teraz zachecam do zobaczenia trailera, na stronie www.rb2.xt.pl mozna sciagnac w bardzo dobrej jakosci, a na

mozna obejrzec w bardzo slabej jakosc. Zreszta na stronie www.rb2.xt.pl mozna jeszcze zobaczyc moje dwa poprzednie filmy oraz dosc spora ilosc zdjec. Bede wdzieczny za wszelkie komentarze. Szczegolnie do trailera, czy sie podoba, czy zacheca do obejrzenia kolejnych epizodow, a moze wrecz przeciwnie??

pozdROWER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko trailer, dlatego taki krotki. Za ok miesiac wyjdzie Epizod 1, a ten potrwa prawie 4 min. A ludzie z filmu to sa znajomi i nawet pare ujec i ja jezdze (lycra, bialy full Commencal, koncowa gleba) cala nasza ekipa i "projekt" jest opisany na naszej stronie www.rb2.xt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

No i w koncu pojawil sie Epizod1 RideBike2. Jak zwykle film mozna sciagnac z naszej strony: www.rb2.xt.pl, lub korzystajac z bezposredniego linka: http://bajtek.eu.org/~malauch/rb2/towar/epizod1.avi. Albo jak komus nie przeszkadza okropna jakosc to mozna zawsze skorzystac z

Jak zawsze bede wdzieczny za wszelkie komentarze, a szczegolnie czy po trailerze epizod1 nie rozczarowuje, a moze wrecz przeciwnie???

Milego ogladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachecac filmik spokojnie moze ale jest za krotki, wprawdzie jest to trilaer ale ze 1,5 min moglo by byc.

Muzyka fajna.

a co do tych zdjec to to jedno szare zdobylo jesli dobrze pamietam 1 miejsce w foto konkursie w pisemku bike action jesli to nie twoje fotki to niezbyt fajnie jest podkradac kogos zdjecie a na dodatek nagradzane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcio, spokojnie wszystkie zdjecia na mojej stronie sa mojego autorstwa, i oczywiscie sie zgadza ze "tym szarym" wygralem konkurs w BikeAction. Dobrze wiedziec ze jest az tak rozpoznawalne. Zreszta mozesz jeszcze znalezc kilka innych zdjec ktore byly gdzies kiedys wyrozniane lub nagradzane. Pozatym BikeAction to wcale nie pisemko tylko calkiem porzadne pismo ;-] Jak mozesz to wejdz jeszcze raz na moja strone i zobacz Epizod1, a nie tylko trailer mojego filmu. Pierwsza czesc jest juz pelnowymiarowa. Pamietaj, czekam na twoja recenzje ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajne, ale muzyka - ble. Rock - ok, ale jeśli pojawią się tam jakieś darcie gęby albo elementy growlingu [prawie] to to odstręcza oglądających. Tak to spox. Zbierzcie materiał na chociaż 30 minut filmu. To już będzie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...