Skocz do zawartości

[Hamulce] Tarczówki do 130zł za szt.


wiew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje bratu tarczówek do rowerku. Będą one używane pod FR, DJ, i taką luzacką jazde też. Jest on dość początkującym bikerem więc co możecie polecić?

Tak 130 za sztukę, przód i tył. Czy lepiej kupić np lepsze na sam tył, a potem dokupić przód?

Myśle nad Tektro aqulia komplet

lub

Avid BB5 tylko tył

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat trochę zakurzony, ale cóż... Sam miałem podobny problem, czyli mało kasy, i zdecydowałem się na Accent FREEZER.

Wrażenia:

- przystępna cena (plus jeszcze miałem zniżkę) i to w komplecie z adapterem i śrubami do tarczy (np. Hayes daje bez adapterów i potem się martw :) ),

- łatwy montaż i banalna regulacja (można spokojnie zrobić samemu na chacie),

- zaskakująco dobre działanie - sam testuję (no dobra, ma siostra testuje :D ) tarczę 180, i mimo efektu "miękkiej klamki" na tyle (wina pancerza), działa nawet, nawet... Na przodzie (krótszy pancerz) jest żyletka, a klocki nadal nie dotarły się do końca! Znajomy ma 203 na przodzie i musi uważać, żeby nie przelecieć przez kierę :D

- dobre wykonanie (bez jakiś niedoróbek), solidna budowa zacisku (zdążył się już zderzyć z gelbą i żyje), dopść twarda, ało podatna na gięcie tarcza.

 

Jak klocki się dotrą i będzie zrobione więcej km (no i będę na necie - patrz sygnatura...), dam znać, ale na razie wrażenia baaardzo pozytywne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci proponuje tektro aquila, sam je używam i nie mam z nimi absolutnie żadnych problemów, nigdy mnie nie zawiodły a w górach z nimi byłem B)

 

przystępna cena

modulacja dobra

siła dobra

nie psuja się u mnie

klocki do nich pasuja od mechanicznych deore

przód 180, tył 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...