Skocz do zawartości

[Tarczówki mechaniczne]


PLEBANOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niedawno zakupilem hample WIN ZIP (tarcze mechaniczne) skusila mnie cena 250 za kpl. :P Wybralem 203 na prod i 160 na tyl klamki LX Musze powiedziec, ze jestem mile zaskoczony :D Po opiniach spodziewalem sie czegos gorszego. Waże ponad 85 kg. koła zatrymuje bez wiekszego broblemu. Są to dosc dobre hampelki za małą kaske :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. W jakich warunkach już je testowałeś? Czekamy na kolejne relacje :D ...

Jeżdzilem na razie w deszczu, słonce, Różnicy nie ma zadnej. Ciekawe jak w błocie itd. :( Jeszcze napisze...

P.S Zasady pisania czytalem ale pewnie cos...obiecuje ze sie poprawie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jeszcze ile zrobiłeś kilometrów na nich... sam sie zastanawiam nad nimi- głównie ze względu na cenę :( i przywoite opinie

 

PS. czemu w Twoim profilu w miejscu SKĄD jest Śląsk (niestety) ?? chyba na śląsku nie jest aż tak źle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

heheh win zip miałem to przód 203mm tył 160mm yea przez miesiac były zawaliste lecz po tym czasie zacisk łapie luzy i juz nie jest to takie fajne:/ nie to zebym beształ te hample ale gdyby nie gumowe uszczeli w zaciskach to to by było superr aaa i trudno sie klocki wymienia wbrew prostej konstrukcjii nie polecam łapia luzyyy:/ przejechałem na nich około 1000km trasy syche piaski błoto woda trawa i hamuje gdyby nie luzy okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moj brat miał ten hamulec na przodzie z tarczą 180

Przebieg do czasu wymiany około 1,5 kkm - obecnie ma shimano 465 też mechanik

na początku dość ładnie chodził, po pewnym czasie pojawił się luz nie do skasowania i tarcza po prostu dzwoniła. :035:

no i jeszcze z tego, co mówił to, odkręcająca się śrubka od zewnętrznego klocka :blink:

Imho za taką kasę to nie warto

Lepiej dołożyć i kupić bb5 lub dać mniej i kupić mechanika shimano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się ze swoją opinią. używam BlackBox'ów, czyli identycznych hampli, tylko z innymi napisami.

Jak napisałem w swoim teście tychże (tutaj) na początku dobrze, ale im dalej w las, tym więcej drzew - takie same problemy, jak te opisane przez amoniaka i jumpixa. I dodatkowo nerwy mnie biorą, bo ja dałem 250zł, ale nie za komplet, tylko za pojedynczy zacisk :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...