Eathan Napisano Wtorek o 11:25 Autor Napisano Wtorek o 11:25 @Maciorra a wiesz, że mam tutaj kuriera, który rozwozi paczki na rowerze. Mega sympatyczny gość. Jeździ tak cały rok. Perfekcyjnie zorientowany w sklepach rowerowych i paczki z nich zawsze błyskawicznie dostarcza bo wie, że każdy rowerzysta nie lubi czekać na nowe fanty 3 Cytuj
pecio Napisano Wtorek o 11:37 Napisano Wtorek o 11:37 Potem jak ten Lazer spasuje to kolejny zakup do kompletu 😉😁 https://www.centrumrowerowe.pl/bezprzewodowy-zestaw-audio-lazer-velovox-pd50678/ Cytuj
Eathan Napisano Wtorek o 11:53 Autor Napisano Wtorek o 11:53 E nie wiem, boje się że parowanie z garminem może się nie udać Cytuj
pecio Napisano wczoraj o 08:41 Napisano wczoraj o 08:41 Jak kurierowi nie spodoba się ten kask i machnie na niego ręką ( czyli go dostarczy 😁) to @Eathan nie omieszkaj się pochwalić . Ciekaw jestem , bo prawdopodobnie ta Z1 jest węższa od Genesisa. Jakbyś zmierzył potem przy okazji szerokość . 1 Cytuj
Eathan Napisano wczoraj o 08:42 Autor Napisano wczoraj o 08:42 Czekam grzecznie. Wpadły już SMSy o tym, że wpadnie kurier więc jest szansa że będzie to dzisiaj 1 Cytuj
Eathan Napisano wczoraj o 19:43 Autor Napisano wczoraj o 19:43 (edytowane) Dobra kas doszedł. Przymiarki były i odsyłam, ale od początku. 11 godzin temu, pecio napisał: Ciekaw jestem , bo prawdopodobnie ta Z1 jest węższa od Genesisa. Jakbyś zmierzył potem przy okazji szerokość . Rozmiar L czyli 58-61 Szerokość wewnętrzna w najszerszym miejscu: 17,7 cm Szerokość zewnętrzna w najszerszym miejscu: 22 cm Długość wew: 23 cm Długość zew: 29 cm Kask jest bardzo fajny. Poniżej luźne obserwacje z 30 minutowe przymiarki: jestem w dolnym rozmiarze. Skręcony na maksa siedzi idealnie. Po włożeniu czapeczki nie skręcam na maksa. Czyli zakup mniejszego może generować problem z czapką pod i braknie miejsca, siedzi idealnie na mojej kwadratowej głowie, nic nie gniecie, fason mi pasuje, wykonanie bardzo fajne, gąbki super. A teraz o powodach odesłania. Paski to jest nieśmieszny żart i pomyłka. Nie mają regulacji (poza długością pod brodą) - da się bez tego przeżyć. Ale one są krzywe. Chodzi o te boki w wychodzące ze skorupy i przechodzące w pasek pod szyją Po zapięciu pasek pod brodą wrzyna mi się w gardło bo boczne tylne paski całość ciągną do tyłu. Jak puszcze paski w dół to układają się tak jakbym miał je zapinać bardziej na tyle niż z przodu. Przedni pasek boczny odstaje jak na fotce. Nie da się z tym nic zrobić. Do tego zapinanie tej klamerki jest takie sobie. Na 4 próby 3 razy trafiłem tylko połową klamerki. Poza tym raz sobie przyciąłem skórę Nie wiem, czy te paski to błąd tej konkretnej sztuki, czy błąd projektowy ale dla jest to nie do przyjęcia. Dlatego jutro rano odsyłam do sklepu i szukam dalej. Edytowane wczoraj o 20:12 przez Eathan Cytuj
pecio Napisano wczoraj o 19:53 Napisano wczoraj o 19:53 (edytowane) Tego się spodziewałem . Debil to wymyślił aby zszyć paski na stałe w jednej pozycji. W Genesisie na całe szczęście można to regulować . Nie da się tego rozpruć i wsadzić rozdzielacza z jakiegoś starego wycofanego kasku ? Zrób foto tego newralgicznego miejsca w zbliżeniu,. PS. Uprząż jest regulowana masz w środku "suwak" . Spróbuj poustawiać go. Edytowane wczoraj o 20:03 przez pecio Cytuj
Eathan Napisano wczoraj o 20:11 Autor Napisano wczoraj o 20:11 Tak uprząż regulowałem. Jest świetna. Kask można idealnie dopasowac. Paski są tak zszyte, że nie bardzo widzę opcję rozprucia i wsadzenia tam czegoś. Poza tym jednak płacisz i wymagasz a nie kupujesz sobie kasju w wersji DIV. Co ciekawe lewy i prawy pasek (one mają kształt V) nie są symetryczne. Ewidentnie są krzywe względem siebie. Po jednej stronie odstake jak na fotce a po drugie miej (da się przeżyć). Poza tym klamry nie da się wymienić bez prucia pasków. Zddcydowanie przekombinowali z tymi paskami. Cytuj
pecio Napisano wczoraj o 20:22 Napisano wczoraj o 20:22 No to pupa zbita. Chodziła mi po głowie ta Z1 . 😉 Cytuj
Eathan Napisano 15 godzin temu Autor Napisano 15 godzin temu Mnie też, bardzo ładny i fajny kask. Zastanawiam się, czy przypadkiem ten mój konkretny egzemplarz nie jest źle zrobiony a inny będzie ok. Fotka dla potomnych. Pasek oznaczony jedną strzałką jest za krótki i ciągnie zapięcie do tyłu. przez to pasek pod brodą się wbija w szyję. Pasek oznaczony dwoma strzałkami jest za długi i dynda jak na fotce wcześniej. Cytuj
pecio Napisano 13 godzin temu Napisano 13 godzin temu (edytowane) @Eathan jednak przyłączam się do eksperymentów 😉. Jutro ta Z- jedyneczka powinna być u mnie. Będę robił doktorata z paskologii. Czytałem recenzje , jednym idealnie pasuje ( z tymi paskami) , jeden miał na szyjce ale żeby paski były w " różnych rozmiarach" to nikt tego nie sygnalizował. Jutro się na własnym " deklu" przekonam. Edytowane 13 godzin temu przez pecio Cytuj
Eathan Napisano 13 godzin temu Autor Napisano 13 godzin temu @pecio jeżeli mój egzemplarz był wadliwy to na 100% go nie dostaniesz. Dopiero go wsadziłem do paczkomatu więc nie będzie w centrum rowerowym wcześniej niż jutro Cytuj
pecio Napisano 10 godzin temu Napisano 10 godzin temu Na alledrogo kupiłem u szosa coś tam . Mam wysyłkę i odsyłkę ewentualną gratis. Model teoretycznie 😉2026. Zobaczę jak te paski leżą . Jak będzie możliwość "przemontowania /przeszycia " to będę to uskuteczniał . Lazerki wybitnie leżą na moim nienormatywnym dekielku . Przy tym są mega przewiewne , e co tam piszę , są wybitne w tej materii i przy tym prawie nic nie ważą. Więc warto będzie popełnić "druciarstwo " a raczej "niciarstwo" 🤣 1 Cytuj
Eathan Napisano 10 godzin temu Autor Napisano 10 godzin temu Daj znać jak te paski wyglądają u Ciebie. Może to problem tylko tego jednego mojego egzemplarza i inny będzie ok. Cytuj
dfq Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu (edytowane) Kiedyś miałem Lazera (daszek zdejmowany). Wygodny był i paski miał regulowane ale mnie nie zachwycił. Jakiś taki toporny był (gruby, ciężkawy). Brak regulacji pasków to porażka. Edytowane 5 godzin temu przez dfq Cytuj
pecio Napisano 41 minut temu Napisano 41 minut temu (edytowane) @dfq teraz zszywane paski to praktycznie norma w flagowych garnkach . W Airbrakeer 2.0 , GameChanger 2.0 i wielu innych Abusa masz to samo. Edytowane 40 minut temu przez pecio Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.