Skocz do zawartości

[gripy] Ritchey WCS


jacekkoz

Rekomendowane odpowiedzi

nie kupisz lżejszych i tanich. Używam wcs: baaardzo komfortowe, oznak zużycia nie widzę. Dobrze absorbuja drgania i dają pewny chwyt. Cięzko się nakładają na kierę( polecam czymś posmarować), ale dzięki temu nie ma bata żeby się ruszały na kierownicy. Polecam je.

PS WW boblight wygladają identyko, można by sie na nie skusić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już druga parę mam tych chwytów i póki co innych nie będę kupował .Jak dla mnie są rewelacyjne.Napis jak pisali przedmówcy raz dwa się zetrze.Gripy są miękkie wbrew pozorom nie nasiąkają tak mocno.Są w miarę wytrzymałe chodź tracą na swojej elastyczności robią się twarde po długim okresie użytkowania.Ja praktycznie co sezon\płtora je zmieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin92 - słuchaj, czy uzywałeś gripów authora z pianki? Czy używałeś gripów WCS? Zdaje się że nie. Więc na jakiej podstawie piszesz że wydaje ci się że jedne będą lepsze a inne gorsze?

 

Biorę pod uwagę opinie ludzi, którzy używali tych gripów. Kupowałem co innego w sklepie internetowym więc dorzuciłęm sobie te gripy. 22pln - to żadna kasa. Jakbym miał dorzucić 8 pln za przesyłkę to pewnie bym się zastanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekkoz, jak będziesz zakładał to zwróć uwagę na to, że te gripy są profilowane pod dłonie, bo znam jednego co potem się wkurzał, że ma odciski przez to, że nie skapnął się od razu i musiał ściągać i zakładać jeszcze raz (hmm... zaraz, zaraz, a może to byłem ja.. :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esc0bar będziesz z tych Boplight'ow zadowolony, ja już przejechałem z nimi jakieś 1500km i są jak nowe - drugi kolega ma je dużo dłużej i też jest zadowolony (to on mi je polecił jak miałem kupować WCS'y) swoją drogą nie widzę między nimi żadnej różnicy - więc po co przepłacać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem tuz po zalozeniu tych gripow boplighta. Myslalem, ze operacja bedzie wymagala wiekszego wysilku, ale sie przeliczylem. Rower polozylem na ziemi bokiem i majac skorzane rekawice na obu dloniach wykonywalem dosyc mocne ruchy w kierunku mostka, sciagajac uchwyt ku srodkowi kierownicy. btw, czulem sie jakbym zakladal zbyt ciasna prezerwatywke. ;>

Bardziej sie napocilem sciagajac stare gripy!

 

Bardzo jestem zadowolony z nowego nabytku. Dostalem te cudenka wraz z korkami. Na kierownicy wygladaja bardzo dobrze. Dlon sie nie slizga. Jest wygodnie. Testowalem je z i bez rekawiczek. Wiekszy test przejda jak wybiore sie w ten weekend na wielka wycieczke po naszej nadmorskiej okolicy. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dziś była pierwsza jazda na gripach Ritchey WCS - i musze powiedzieć że nigdy wcześniej nie miałem lepszych gripów. Są REWELACYJNE. Gumowe gripy to istny sh*t przy tym. Jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję że w terenie też będą się tak dobrze sprawowały

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...