Skocz do zawartości

[Rower XC na co dzień do 5k] Procaliber 8 czy Cannondale Trail SL2


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, obecnie jest sporo wyprzedaży (a tak naprawdę powrotu do normalnych cen) ale głownie za granicą... Więc postanowiłem zmienić wysłużony sprzęt (plus to że muszę mieć rower na firmę).

Miałem zamówiony Cannondale Trail SL1 z Hiszpani za ok 1100-1200 euro, ale był problem z stanami magazynowymi:/. Obecnie wpadły mi w oko rowery jak w tytule:
* Procaliber 8  (1178 euro)

* Cannondale Trail SL2 (900 euro)

Może krótko, jak jeżdżę i gdzie. Nie ścigam się na co dzień, 50-60% czasu to jazda samemu po lasach, 10-20% góry i reszta czasu to niedzielne przejażdżki z rodziną (podpieta przyczepka rowerowa lub fotelik, dlatego odpada carbon/full) lub wypady nad morze i jazda po wybrzeżu. Nie mam miejsca na kilka rowerów dlatego chce kupić jak najlepszy sprzęt nadający się do moich potrzeb.

Zastanawiam się czy warto dopłacać do Treka - mój budżet mi na to pozwala  no i ma on o klasę wyższy osprzęt i amortyzator. 

A może inny rower byście polecili? 

Wiecie może czy da radę do tego pro-calibra włożyć zębatkę z przodu 36? Wg. specyfikacji max to 34.... i to mi w 95% czasu starczy,  ale wolałbym znać ograniczenia sprzętu który kupuje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę🤣

https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-chisel-ht-29-rower-mtb/138267698/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=13854908&country=pl&gad_source=1

Poważniej to skoro nie ma dla Ciebie znaczenia różnica w cenie to brałbym ten z lepszym osprzętem. Do tego wyglada na ładniejszy. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza ramą, w Chisel wszystko jest gorsze,  dlatego nie brałem go pod uwagę. Gdybym chciał lepszy osprzęt/amortyzator to musiałbym dopłacić 3ki do:
https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-chisel-ht-comp-29-nx-2022-rower-mtb/138267700/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=13854920&country=pl&gad_source=1&gclid=CjwKCAjw17qvBhBrEiwA1rU9w3m9CZWKrrUdwJ5bBvDHUFpWDtNxtX3YXssLQ6DzDUMCJEuf-4wZ-RoCbyUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
 

A to już prawie 1700zł więcej niż Procaliber....

Widzę w historycznych promocjach, ze był on w grudniu poniżej 5k:/ szkoda że wtedy kupiłem Trail SL 1 i czekałem na dostawę:/
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2024 o 22:10, Szuwar333 napisał:

Poza ramą, w Chisel wszystko jest gorsze,  dlatego nie brałem go pod uwagę. Gdybym chciał lepszy osprzęt/amortyzator to musiałbym dopłacić 3ki do:
https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-chisel-ht-comp-29-nx-2022-rower-mtb/138267700/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=13854920&country=pl&gad_source=1&gclid=CjwKCAjw17qvBhBrEiwA1rU9w3m9CZWKrrUdwJ5bBvDHUFpWDtNxtX3YXssLQ6DzDUMCJEuf-4wZ-RoCbyUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
 

A to już prawie 1700zł więcej niż Procaliber....

Widzę w historycznych promocjach, ze był on w grudniu poniżej 5k:/ szkoda że wtedy kupiłem Trail SL 1 i czekałem na dostawę:/
 

 

Czerwony Comp był za 4100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...