Skocz do zawartości

[rower el] Przeczytaj jeżeli szukasz roweru elektrycznego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

chciałbym podzielić  się doświadczeniem związanym z zakupem roweru. Z racji dotacji z urzędu miasta zdecydowałam się na zakup roweru elektrycznego, z budżetem nie przekraczającym 11 tys, Po przeszukaniu setek! Stron,  aukcji (olx, allegro) i porównywaniu ofert od rodzimych sprzedawców (trwało to około miesiąca) natknąłem się na ofertę z wyżej wymienionego sklepu ,

link :https://www.mhw-bike.com/conway-cairon-s-5-0-750-darkblue-metallic-lightblue-2022-damen-e-bike-hardtail-mountainbike-women-165011

rower kosztował mnie lekko ponad 9000zl

przyczym posiada silnik boscha  4gen i baterię o pojemności 750wh!!!!! Co czyni go bezkonkurencyjnym w tym przedziale cenowym , plus lepszy niż zazwyczaj w tego typu rowerach układ napędowy i hamulce
ale najlepsze co mnie zaskoczyło i jednocześnie skłoniło do napisania recenzji to jakość obsługi. Już tłumaczę dlaczego. 

Po przejechaniu ok. 80 km w rowerze przy wjeździe pod długa i naprawdę ostrą górkę pękł mi łańcuch. Teraz już wiem ze najprawdopodobniej było to spowodowane moją winą wynikającą z braku odpowiedniego przełożenia, za duży bieg, i redukcja na mniejszy w szczytowym momencie podjazdu.  
I tu największe zaskoczenie, po kontakcie ze sklepem i złożeniu reklamacji odpisano mi żebym udał się do pobliskiego serwisu a oni zwrócą mi za łańcuch i montaż. 
W przypływie euforii poczułem się zobowiązany napisać te opinie, także jeżeli ktoś szuka właśnie roweru naprawdę gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...