Skocz do zawartości

[Radar] Garmin Varia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy ktoś z Was używa Garmin Varia RTL515?

Co do zalet, to sobie mogę poczytać. Bardziej mnie interesują wady i opinie z dłuższego użytkowania.

Mam coraz mniej czasu na jazdę rowerem, więc chciałbym trochę więcej czasu spędzać na ulicy, zamiast krążyć po ścieżkach i mieście. Nie ukrywam, że dość mocno się od tego odzwyczaiłem i po prostu nie czuję się zbyt komfortowo.

Edytowane przez Krypto.Szosowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wszystko co jest w recenzjach to prawda. Robi dokładnie to co mówią, +- przez tyle czasu co mówią, ja przynajmniej nie widziałem żadnych anomalii przez rok użytkowania. Samochody wykrywa, pokazuje kilka samochodów za tobą jeśli jadą gęsiego, po jakimś czasie wiesz z jaką prędkością jadą. Gubi obiekt jeśli przez kilkanaście sekund jedzie z twoją prędkością. Bateria kończy mi się w okolicy 8h na najbardziej energooszczędnym błysku lampki. Zdecydowanie polecam urządzenie.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję full wypas z kamerką. Radar na szosę polecam, robi to co trzeba – jak masz komputerek Garmina to możesz sobie zainstalować apkę, które dokładnie pokazuje jak szybko jedzie samochód, jak blisko ma do Ciebie itd. Na początku ma się trochę wrażenie przeładowania informacjami, ale można się do tego przyzwyczaić. Co do kamerki to gadżet, może się jedynie przydać jak faktycznie ktoś we mnie wjedzie…

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam variatkę od niepamiętnych czasów. Zero problemów , praca i wszystko inne dokładnie tak jak w folderach czy jak koledzy piszą. Dodam jeszcze ,że z niej można więcej wydobyć niż fabryka przewiduje. Ja osobiście tak się do tego rozwiązania przyzwyczaiłem ,że teraz jak jadę bez to odczuwam niepokój i jakoś tak mi czegoś brakuje.  Zresztą chyba większość tak ma. 😉

A swego czasu też myślałem nad przesiadką na 715.  Tylko ten czas pracy o połowę krótszy od zwykłej 515 mnie zniechęcił.

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...