Skocz do zawartości

[MTB] +/- 6tys co szukać,kilka pomysłów,pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się że wcześniej kolor ci się nie podobał, teraz już jesteś skłonny kupić czerwony... 

Jeżeli myślisz, że nie ma aż takiej znaczącej różnicy między L, a XL to tylko 2 cm to tu nawet10 stron w temacie nic nie wniesie, polecam pojeździć po sklepach podtykać, poprzymierzać się i na spokojnie ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No ja bym nie brał czegoś co mi się nie podoba, bo musi być jakaś chemia :icon_wink:  Dlatego nawet jeśli mocno nie wzdychałem do danego roweru, to musiał mi kolorystycznie w miarę leżeć.  Też nie lubię czerwonego i białego, ale już np. rubinowy metalik Supa sprzed 2 -3 sezonów mi się podobał (taki trochę "owadzi" metaliczny) :icon_cool:  Może mieli ciemniejszy niż ten : klik , w każdym razie jeździłbym ;)

Ja bym się dobrze zastanowił, przymierzył kilka rowerów, i dopiero podjął decyzję - kiedyś ponad rok się czaiłem z zakupem, ale się opłaciło (najpierw kupowałem oczami, potem bardziej racjonalnie, ale budżet się zwiększył prawie dwukrotnie).  Kolejny rower to już dość szybkie działanie - ktoś coś wspomniał w temacie zakupowym, zapaliła się lampka z napisem "kurde, w sumie fajny sprzęt, może by se taki sprawić ?!", no i zaczęły się negocjacje, a potem kolega przysłał paczkę z rowerem :sorcerer:  Kolor poza osprzętem zawsze miał znaczenie :yes:

Dodałbym jeszcze wskazanie na jazdę próbną - czy to za friko, czy odpłatnie (np. w Decu można wypożyczyć rower).

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie to opisałeś👍 Jade jutro własnie zobaczyć Speca w rozmiarze L i XL i przymierzyć i ta Alme H20 a moze inna wpadnie w oko, no i przy okazji wpadnę do decathlonu sprawdzić dwa bo maja na miejscu.

Może coś zaiskrzy a może nie👍 Ale faktycznie zacząłem sie poważnie zastanawiać nad ta L bo chyba jednak sie okazuje ze na złym rozmiarze jeździłem cale 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend jeździłem i szukałem coś ciekawego

 przymierzyłem sie do speca chisela w rozmiarze L i do almy h20 ale coś mi nie pasowało niestety. Chyba geometria coś mi nie podpasywała bo jak jechałem to bardziej mi ciężar z kolana szedł niż z pełnej nogi czy uda. Może to kwestia wyregulowania pod siebie jak to mówią ale no coś nie zagrało wiec szukam dalej.Ale ogólnie rowerki spoko

Dzisiaj jadę przymierzyć sie do tego cannona i zobaczymy bo cena bardzo przyzwoita jak i osprzęt który wcale nie odbiega od np.Almy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 rowery u nich zamówiłem i raz ciuch - wszystkie 4 paczki dojechały. Kontakt dobry.

Ten trial jak i każdy z ich strony, na 99% będzie miał korbę Prowheel, kasetę sunrace lub Geardrive i inny mostek prawdopodobnie fsa bez tego gniazda na nawigację.

Mimo wszystko uważam te cannondale za lepszy wybór niż chisele, dla ludzi szukających rowerów uniwersalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie😀rowerek robi robotę pod względem osprzętu w tej cenie i rama gwarancję dożywotnia.za tą cenę nie ma lepszego.teraz mam problem z rozmiarem bo tak samo L jak i XL są dobre 

Też sie dziwię że polecali mi tego chisela bo on nawet nie ma nic fajnego oprócz ramy.ale widać wszyscy tacy znawcy i eksperty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co pytasz skoro sam taki ekspert jesteś? Racja Spec to złom🤣 znawco ekspercie mogłeś nie pytać tylko od razu brać swojego rockidera. Ludzie w dobrej wierze poświęcali czas doradzając ci a tu na koniec takie podziekowanie haha co za pacjent.

Edytowane przez mareckiabc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się ktoś odezwał jak wyszła drama 😂tak to cisza bo wszyscy znawcy cichutko bo każdy odpisał swoję 😂podpucha przyjacielu 👍dwa piwka za dużo.jak rzuciłem Cannona to cisza była bo wiadomo że dobry sprzęt w tej cenie z tym osprzętem 👍 pozdrawiam cię cieplutko

Podziękowania będą dopiero jak kupię 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj jeździj a nie płaczesz i płaczesz 🤦🏻‍♂️ kup dobre zabezpieczenie żeby ci nie ukradli jak po społem postawisz. A cisza była dlatego bo już mało kto brał cie poważnie po twoich postach gorzej jak baba w ciąży 😁.  Wszyscy pobiegli kupować twojego "Cannona" żeby ci podkupić i cię ubiec 😁

Bez odbioru.

A nie sorry jeszcze rozmiar trzeba ci wybrać 🤣

Wesołych Świąt 😉

Edytowane przez mareckiabc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...