Skocz do zawartości

[Naprawa odzieży] Sposoby na naprawę odzieży rowerowej


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na naprawę odzieży z jakiej są wykonane ubrania rowerowe. Próbowałem kiedyś ten rozciągliwy materiał naprawić naszywką, ale nie zdaje to za bardzo rezultatu. Wiadomo, że przestanie być w tym miejscu elastyczny, ale czasem do treningów można jeszcze taką odzież wykorzystać. Może jakieś naprasowanki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowie to dokładnie na Twój problem, ale to na tyle ciekawa i wartościowa inicjatywa, że pozwolę sobie wtrącić,  że:

używaną odzież outdoorową różnych marek cyklicznie i podczas różnych akcji czy wydarzeń naprawia Patagonia - bezpłatnie. Ostatnio widziałem, że akcja organizowana była podczas Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju.

 

Cytuję z programu imprezy:

Cytat

Czego możecie się spodziewać na stoisku z naprawami.

Przyjmujemy uszkodzoną odzież Patagonii, zdatną do naprawy, w ramach akcji WORN WEAR. Zebraną odzież wysyłamy do centrum naprawczego United Repair Centre w Amsterdamie. Akcja jest całkowicie darmowa. Warunkiem jest czystość produktu.

W piątek i sobotę od 10.00-17.00, będzie z nami krawcowa z @Ostolka, która spróbuje przedłużyć żywotność Waszej odzieży - zaceruje, przeszyje, naszyje łatkę lub doradzi, jak uratować ukochany ciuch outdoorowy.

Naprawowe FAQ:

🧵CO mogę naprawić
Szeroko pojętą odzież outdoorową, niezależnie od marki. Krawcowa zajmie się dla Was: rozdarciami, zmechaceniami, przygotuje łatki, zaceruje dziury, zreperuje lub przyszyje guziki.

🧵ILE rzeczy mogę przynieść
Ponieważ akcje cieszą się zwykle sporą popularnością, to przyjmujemy zwyczajowo 1 rzecz na 1 osobę, żeby każdy mógł skorzystać z akcji. Jednak, jeśli znajdziemy czas na dodatkowe naprawy, to każdą dodatkową rzecz ustalimy z Wami na bieżąco i może uda się więcej 😉

🧵CZY to jest PŁATNE
Nie! Akcja jest całkowicie bezpłatna!

🧵DLA KOGO ta akcja
Dla każdego, dla naszych klientów i sympatyków. Jeśli masz w swojej szafie uszkodzoną odzież outdoorową, ta akcja jest dla Ciebie!

 

Jeśli to dla Ciebie ważny, dobry ciuch, a naprawę trudno przeprowadzić inaczej, to może przypilnować kolejną edycję?

Szy.

Edytowane przez szy
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony przeze mnie sposób na naprawę spodni przeciwdeszczowych. Wykruszyła się od wewnątrz powłoka chroniąca przed przeciekaniem wody przez materiał. Po jeździe w deszczu miałem mokro w majtkach i w nogawkach. Klej do butów firmy Dragon cieńko rozsmarowany załatwił problem przeciekania.

IMG_20231106_100559.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...