Skocz do zawartości

[Akumulatorowa] przednia lampka


DzikuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy dobra grupę tematyczna wybrałem, więc z gry  przepraszam i admina proszę o przeniesienie pytania :) 

Poszukuję lampkę przednią rowerową na akumulator / ogniwo  18650     - moc tej lampki minimum 550 lm  a najlepiej aby ciągłym światłem świeciła 700lm i lekko miała na boki światło nie tylko w przód :)  

Wracam po kilku latach na trasy rowerowe i chciałbym mieć dobre oświetlenie  aby widzieć drogę bo wzrok już nie ten mimo okularów :)      Co do ceny to aby nie była przesadnie droga bo rower to koszt 1400 zł :)   więc  około 1/4 ceny  roweru :)  do 300 zł :P  

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300zł masz maksymalnie dopasioną rowerową latarkę z optyką 20x60, z diodą XM-L2 albo SST40, z dwoma nowymi ogniwami Samsung 18650 3500aAh, uchwytem rowerowym i wysyłką w cenie. Musisz tylko ładowarkę do ogniw 18650 kupić sobie we własnym zakresie. Polecam spróbować, ludzie na forum śmigają z nimi.

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, DzikuPL napisał:

Witam

Nie wiem czy dobra grupę tematyczna wybrałem, więc z gry  przepraszam i admina proszę o przeniesienie pytania :) 

Poszukuję lampkę przednią rowerową na akumulator / ogniwo  18650     - moc tej lampki minimum 550 lm  a najlepiej aby ciągłym światłem świeciła 700lm i lekko miała na boki światło nie tylko w przód :)  

Wracam po kilku latach na trasy rowerowe i chciałbym mieć dobre oświetlenie  aby widzieć drogę bo wzrok już nie ten mimo okularów :)      Co do ceny to aby nie była przesadnie droga bo rower to koszt 1400 zł :)   więc  około 1/4 ceny  roweru :)  do 300 zł :P  

Pozdrawiam

Lumintop B01, przyjmie zarówno 18650 / 21700. Jest odcięcie, świeci lekko na boki, jest moc jaka cię interesuje. Nie wiem czy są na nią obecnie jakieś promocje ale można ją dostać za ok ~100zł. z Chin, sprawdź Pepper. ;) 

Przy okazji dzięki dużej popularności można dostać do niej różne mody, chociażby takie mocowanie które można sobie podwiesić pod uchwytem na licznik :)https://allegro.pl/oferta/uchwyt-latarki-lumintop-b01-kask-mocowanie-gopro-12705360496

Edytowane przez keltu
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ernorator napisał:

Lumintop B01 świeci tak ma mid ustawieniu, ustawiona bardziej do przodu

BiB4pGJ.jpg

Tutaj też mid ale pod koło

L8liHZh.jpg

 

Lumintop B01  fajnie świeci. A co do pracy  lampki jest opcja pracy na [odłączonym Power banku??   Bo chyba gdzie widziałem że wyjęto ogniwo i po przez USB świeciła...  Ja myślę ze 750Lm spokojnie starczy  jazdy z prędkością o 35 km/h   :)    Obecnie to już jesień i zima więc bardziej do tej 16 sie pojeżdżę a miedzy czasie promocje wyhaczę na ta lapkę bo na dwa rowery potrzebuje :P  

Jak na razie to czekam na dostawę roweru  Kross Evado 3.0  :)  Nie wiem czy to jest rowerek wart 1600 zł :)  ale zakupiłem  do rekleacyjnej jazdy  - najpierw muszę doposażyć trochę go :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...