Skocz do zawartości

[bluza] Bluza rowerowa z kapturem brubeck


diaglab

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Od dłuższego już czasu chodzę po sklepach stacjonarnych i online celem zakupu bluzy na rower, która służyła by mi na jako druga warstwa. Chciałbym żeby była dość uniwersalna czyli, zarówno w chłodne dni letnie jak i wiosna/ na jesieni. Do tej pory jeździłem w bluzie do biegania z decathlonu i była całkiem ok:  https://www.decathlon.pl/p/bluza-do-biegania-run-warm-meska/_/R-p-304090 minus jaki zaobserwowałem to z racji że jest do biegania nie ma przedłużenia na plecach.

Niestety bardzo ciężko jest znaleźć coś sensownego co by:

1) posiadało kaptur

2) nie było kurtka/bluza typowa przeciwdeszczowa nieoddychajaca

3) miało sensowny krój z przedłużeniem na plecach

Znalazłem jedna która ydają się być całkiem ok

1) Brubeck https://brubeck.pl/produkt/bluza-meska-z-kapturem-thermo-wool-by-pustelnik/

Aczkolwiek, cena jest dość wysoka i zastanawiam się czy warto za nią tyle zapłacić. Czy ktoś posiada wiedzę na temat tej bluzy bądź ogólnie Brubeck?

Być może macie inne sprawdzone bluzy godne polecenia?

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550 zł to niestety, ale wcale nie tak dużo jak za dobrą bluzę.

Prawdę mówiąc, nie jestem pewny czy to dobry pomysł. Nie boisz się, że zahaczysz o coś kapturem w lesie?

Ja na Twoim miejscu, kupiłbym po prostu dobre ubrania termo, a na wierzch "cywilną" bluzę. Jak nie używasz plecaka, to nie powinno być wielkiego problemu z nasiąkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Twoja propozycja jest ciekawa. 

Rozwiązanie, które opisałem (bluza z kapturem pod tą 1 warstwa termo) stosuje od dawna, nigdy o nic nie zaczepiłem i bardzo mi wygodnie mając taki ubiór. Jedynie szukam lepszej bluzy.

Pewnie to jest kwestia, stylu jazdy i terenu gdzie się jeździ dla mnie jest oo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...