Skocz do zawartości

[Opinie na temat wybranego modelu] Giant Trance x 3


tejpej2031

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.greenbike.pl/rower-gorski-giant-trance-x-3-gratis-pedaly-gr-500-p-2043.html?gclid=Cj0KCQjwnMWkBhDLARIsAHBOftqwIUmu1tsy7eXsEyUlpa2TzpPXCzOHivirJ1leJ7fYppyPttK99DQaApAfEALw_wcB 
 

Dokładnie ten model mam na oku. Rower chce glownie na trasy górskie i trochę w mieście się nim przemieszczać

14 minut temu, Wojcio napisał:

Mialem trance 2 (bez X - mniejszy skok). Rower spoko.  Fajnie działa to tylne zawieszenie. Ważne do czego ten rower i za ile (nowy?) i jaki rocznik, bo specyfikacje są różne. Byłem bardzo zadowolony z firmowego serwisu w Warszawie. 

Odpisałem powyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że fajny - chciałem zaproponować Canyouna Spectrala AL6 jako alternatywę (uważam, ciekawą) ale widzę, że promocja już się skończyła a w normalnej cenie to trzeba porównać z AL5, który nie jest lepszy.

To taki rower, który już można wziąć na każdy zjazd (choć wolniej niż pełnokrwiste enduro). Jestem fanem zawieszenia Maestro. Osprzęt jest bardzo rozsądny. A jak pisał Galvatron - widelec można ulepszyć. 

A nie kusi cię 29"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Galvatron napisał:

Niezła konfiguracja. Trudno się do czegos przyczepić. 

W przyszłości możesz jedynie kupić do Yariego tłumik Charger.

Okay, na jakiej zasadzie działa taki tłumik i co on daje ?

6 godzin temu, Wojcio napisał:

Też uważam, że fajny - chciałem zaproponować Canyouna Spectrala AL6 jako alternatywę (uważam, ciekawą) ale widzę, że promocja już się skończyła a w normalnej cenie to trzeba porównać z AL5, który nie jest lepszy.

To taki rower, który już można wziąć na każdy zjazd (choć wolniej niż pełnokrwiste enduro). Jestem fanem zawieszenia Maestro. Osprzęt jest bardzo rozsądny. A jak pisał Galvatron - widelec można ulepszyć. 

A nie kusi cię 29"?

Szczerze chciałbym rower na 29” aczkolwiek wypatrzyłem sobie stacjonarnie właśnie ten na 27,5” w rozmiarze L wiec myśle ze na mój wzrost 186 będzie idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) To po prostu lepszy tłumik niż oryginalny - tłumik to amortyzator w widelcu - w widelcu jest sprężyna (powietrzna) i amortyzator (olejowy) - wyższe modele mają więcej możliwości regulacji i bardziej zaawansowaną konstrukcję.

2) Będziesz w sklepie to przymierzysz - ja mam 187cm i rozmiar był istotnym powodem zmiany z Gianta na Canyona - Giant kupiony w amoku w dłuższej perspektywie wydawał się mały. Ale nie sugeruj się tym za bardzo - proporcje ciała mogą się znacznie różnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wojcio napisał:

1) To po prostu lepszy tłumik niż oryginalny - tłumik to amortyzator w widelcu - w widelcu jest sprężyna (powietrzna) i amortyzator (olejowy) - wyższe modele mają więcej możliwości regulacji i bardziej zaawansowaną konstrukcję.

2) Będziesz w sklepie to przymierzysz - ja mam 187cm i rozmiar był istotnym powodem zmiany z Gianta na Canyona - Giant kupiony w amoku w dłuższej perspektywie wydawał się mały. Ale nie sugeruj się tym za bardzo - proporcje ciała mogą się znacznie różnić. 

Właśnie przymierzałem i było okay wiec wydaje mi się ze będzie sprawował się dobrze aczkolwiek mam jeszcze jakieś zawahania nie wiem dlaczego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...