Skocz do zawartości

[Bonstrager Blendr] jak sprawdza się podczas codziennego użytkowania


Eathan

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do użytkowników systemu Bontrager Blendr. Jak to się sprawdza w codziennym użytkowaniu? Warto iść w to rozwiązanie (muszę i tak zmienić mostek). A może są inne lepsze patenty. 

U siebie planuję zapiąć: Garmina + lampkę Bontrager ION 200 RT. 

PS
Czy do zestawu widocznego poniżej coś jeszcze muszę dokupić? Śrubki są w zestawie, czy też mam kupić oddzielnie.

  • mostek Elite, 
  • blendr duo base (W537090), 
  • blendr Garmin (529590), 
  • blendr Universal (W574066)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mostek 270 + duo base 75 + garmin 67 + uchwyt lampki 20 co daje razem 430 złotych za zamontowanie lamki pod licznikiem😁

 

Uchwyt do lampki jest kompatybilny z mocowaniem pod go pro, które to z kolei występuje w dziesiątkach uchwytów na licznik. Do tego oczywiście lampka podwieszona pod licznikiem wygląda o niebo lepiej niż blendr. Zaraz ci dorzucę zdjęcie jak to u mnie wygląda

DomaneSL6eTap_22_35028_A_Accessory2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak MIhau_ uważam że lepiej wygląda uchwyt na licznik areo z podwieszoną pod spodem lampką. Ja za to posiadam Blendr na siodełku dla tylnej lampki, może nie wygląda to najlepiej ... Sądzę gdyby był on cofnięty trochę bliżej sztycy było by schludniej, ale zaletą tego systemu jest to że jak założę podsiodłówkę to nie ma problemu z widocznością lampki. 

image.jpeg

Edytowane przez KorppX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihau_ znalazłem mostki dużo taniej (135 za Elite). Powinienem wymienić na krótszy o 10 mm. Więc ten koszt u mnie odpada. Zostają same zaczepy, czyli robi się coś ok. 170 zł. Z drugiej strony rozwiązanie podane przez Ciebie jest spoko. Tutaj muszę dokupić drugi uchwyt na Garmina  + zaczep do IONa. Zaczep do gopro pod uchwyt Garmina posiadam. Więc też jakieś tam koszty wychodzą. 

Pomysł z Blendr wpadł mi do głowy, bo mam bardzo mało miejsca na kierownicy. Rondo po fittingu zmieniło kierownicę. Muszę założyć Garmina, lampkę bontragera + knoga pwr 2000. Żeby to zmieścić Garmin i ION muszą lecieć na mostek. Niby kupiłem zaczep pod Garmina montowany do mostka. Nie jestem zadowolony, bo uchwyt jest pod dziwnym kontem i nie da się tego zmienić. Zobaczę jeszcze roboczo jak wypadnie ten uchwyt fabryczny od Garmina. Może jakoś to pomieszczę. 

 

@KorppX znalazłem coś takiego https://allegro.pl/oferta/uchwyt-bontrager-flare-rt-prologo-scratch-m5-13743329034 I to pozwala schować Flarę bardziej pod siodło. Tyle że podsiodłówka odpada.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, KorppX napisał:

Podobnie jak MIhau_ uważam że lepiej wygląda uchwyt na licznik areo z podwieszoną pod spodem lampką. Ja za to posiadam Blendr na siodełku dla tylnej lampki, może nie wygląda to najlepiej ... Sądzę gdyby był on cofnięty trochę bliżej sztycy było by schludniej, ale zaletą tego systemu jest to że jak założę podsiodłówkę to nie ma problemu z widocznością lampki. 

image.jpeg

Szukam takiego uchwytu dla Flare RT tylko z mocowaniem do prętów siodełka (nie mam siodełka Bontragera żeby skorzystać z w.w. uchwytu) ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...