Skocz do zawartości

[4000] zł rower mtb/terenowy w 2023


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat z wybraniem roweru, ze względu na to, że wole wolniejsze kadencje to przy jakimkolwiek rowerze 1xX z cienkim łańcuchem zużywął by sięcałkiem szybko, mam pare kandydatów lecz przy niektóych przydała by się zamiana dupporta z kwadratu na jakiegoś hollowtecha.

1.Trek Superfly 9.7 29" 19,5 za 3800zł używany. podstawowe części, napęd 2x10 tylnia przerzutka deore oraz hamulce mechaniczne.

2.https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-kross-hexagon-7-0-2023#tab.choose.size Kross Hexagon 7.0 2023 // z wymianą suportu, lecz aktualnie nie dostępny. 

3.https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-giant-talon-3-2022#tab.choose.size  Giant Talon 3  2022// z wymianą suportu.

 

Wiem, że te rowerty nie dochodzą do kosztu 4k, lecz wiem, że do wymiany będzie suport w 2 i 3 i możliwe, że inne częsci na któruch producent się nie skupiał.
Jeżeli kotś ma jakieś propozycje na dobry rower/sprawdzony w cenie do 4k (waz z suportem nie kwadratem) to wdzięczny byłbym za propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Inwestycja nieopłacalna. 

Rozejrzyj się za czymś, co ma już wspomniane wyposażenie. Można znaleźć rowery że sztywnymi osiami, niezłym napędem i amortyzatorem w podobnych pieniądzach.

Zerknij na Rockridera XC100. Trochę ponad budżet, ale masz wszystko co dzisiaj jest niezbędne w rowerze górskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogus Rockrider XC100 niestety poza moim zasięgiem lecz zastanawiałem się nad Unibikiem Linkiem, a co do sztywnej osi nie wydaje mi się aby z przodu lecz niestety ten unibike ma obie na samozamykacz. na oko robie 350-400km miesięcznie, jeżeli się nie wybieram na jakieś wycieczki jeszcze widziałem Meride BIG.NINE 300 chociaż opinie są takie, że części napędu są ok lecz reszta już niezbyt. Ale dzięki za propozycję.

 

Edytowane przez mikogarker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikogarker nie wiem co jest złego w meridzie, mam Big.Nine.300 lite i bardzo mi się podoba, właśnie za kilka dni będzie miał 2 lata. Nie jestem, co prawda, żadnym znawcom. Wymieniłem na lepsze stopniowo to i owo, ale na tym, co daje firma, da się jak najbardziej jeździć całkiem przyjemnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...