Skocz do zawartości

[Garmin] Uchwyt


Rekomendowane odpowiedzi

Garmin nie ma tego na liście części w sprzedaży, ale K-Edge tak. Nie wiem czy będzie pasowało.

https://allegro.pl/oferta/k-edge-wymienny-wklad-plastic-insert-kit-do-garmin-12301903651

A sorry, zapomniałem że gwint jest w uchwycie Garmina, a w K-Edge w "obudowie". 

Czytając o jakości obsługi klienta Garmina, ja bym do nich pisał.

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie ma.

Jest coś takiego, ale raczej nie będzie pasowało.

https://trigar.pl/pl/p/Wkladka-do-uchwytu-na-kierownice-montowanego-na-plasko-010-12563-01/3530

Opcje masz dwie. Pisz do producenta, ze zdjęciami. Duża szansa że dostaniesz nowy za darmo. Jak z jakiegoś powodu nie chcesz, to pisz do Polskiego dystrybutora, może oni coś doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skom25 napisał:

Nie wiem czy będzie pasowało

Nie pasuje. Raz przez gwint (ale to można łatwo ogarnąć śrubami z nakrętką) a dwa - insert kedge jest niższy, jak się go przykreci to nie da się wpiąć licznika, byłaby potrzebna jakaś dodatkowa podkladka. 

 

@Gregory34przerabialem ten sam temat parę miesięcy temu, finalnie kupiłem inny uchwyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Eathan napisał:

Zamawiałem tutaj => https://pl.aliexpress.com/item/1005003550505771.html?gatewayAdapt=glo2pol

Przesyłka doszła w tydzień. 

@Eathan zaryzykuję i zamówię 2 szt  ,jak mają taką szybką wysyłkę 👍  a znając życie to pewnie skończy się tak jak mówi @Mihau_  na zakupie nowego uchwytu  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skom25 uparty powiadasz 🙂 myślę że jednak nie ,może  po prostu, tak po ludzku nie chcę być upierdliwy i zbyt nachalny .

Ty byś napisał a ja nie .

Wystarczy że naprawili mi licznik po gwarancji , a uszkodzony uchwyt ogarnę sobie sam .Myślę że to rozumiesz .

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skom25 napisał:

Uparty jesteś, że nie napiszesz do Garmina. Ja bym napisał chociażby z ciekawości. Doświadczenie pokazuje, że się to opłaca.

Dzowniłem! Skończyło się na tym, że mi zaproponowali kupno za kilka złotych. No to kupiłem. Dostałem to Wkładka do uchwytu na kierownicę montowanego na płasko [010-12563-01] | TRIGAR.pl | Garmin:D

@Gregory34 u mnie to była błyskawica. Byłem w szoku. Kupiłem więcej, bo połamałem to już chyba trzeci raz :D

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...