Skocz do zawartości

[Pomoc w wyborze roweru górskiego do 5,000] Proszę o pomoc w wyborze roweru do 5 tys zł które zostały uwzględnione poniżej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Witam, 
     


Potrzebuje pomocy w wyborze roweru. Po wstępnej analizie rynku Rowerów Górskich/MTB/Cross country itp (MAX 6,000 PLN) zebrałem poniższe propozycje. 
Kierowałem się tym aby rower był wyposażony w :

  • Amortyzatory powietrzne 
  • hamulce hydrauliczne
  • osprzęt z segmentu Deore/podobnej klasy
  • Napęd 2/10 lub 1/12
  • mial świetna geometrie jak za te pieniądze

Wiem że to pobożne życzenie, ale chciałbym aby był niezawodny i komfortowy w mieście jak i na szlakach, ewentualnie czasem na trudniejszych trasach.


2021 KTM Ultra Sport 29  - Cena 5,149 PLN

2022 KTM Ultra Ride 29 - ok.5,000 PLN

2022 Bergamot Revox 7 -4,999 PLN 

2022 MMR WOKI 10 - ok.5,000 PLN       (Ciekawa propozycja z Hiszpanii. Praktycznie cala na częściach SRAM)

GIANT ROAM DISC 1 - ok.4,900 PLN      (Świeża propozycja o której za dużo nie wiem)


Jeśli ktoś z was miał do czynienia z powyższymi rowerami proszę o krótki opis, wrażenia, problemy. Chce podjąć jak najlepszą decyzję aby rower starczył na lata i cieszył mnie wysokim komfortem i niezawodnymi częściami (właśnie dlatego znalazły się tu rowery KTM gdyż wiem ze są kolokwialnie "nie do zajechania", chociaż nie są najtańsze).

Jeżeli chcesz zaproponować inną pozycję proszę o upewnienie się ze wciąż znajduje się na rynku np. (Świetne rowery od Unibike których niestety juz nie ma na magazynach).

Jeśli napiszesz że podany rower jest top 1. Proszę podaj idące za tym argumenty.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dawaj linki - komu się chce szukać...  Poza tym, z tego co pamiętam, to Roam nie jest "góralem"...

PS  zajrzyj do Deca i obejrzyj Rockrider'y - obstawiam w ciemno, że żaden z powyższych nie będzie lepszy, a dostępność, no cóż , trzeba ustalać we własnym zakresie (np. jeden rozmiar dostępny, inny nie itp.)...

Pierwszy temat usuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...