Skocz do zawartości

[Spodenki] Triban Essentiel i koszulka RC500, czy dobry rozmiar zamówiłem?


bioly87

Rekomendowane odpowiedzi

Po latach jazdy na MTB w zwykłych ciuchach postanowiłem przesiąść się na szosę i zamówiłem na początek coś taniego z Decathlonu i nie wiem, czy to tak ma wyglądać, czy może XL na moje 182cm i 92cm w pasie są na mnie za małe, a może w droższych spodenkach nie będzie tak widać zarysu penisa? Nie ukrywam że nawet, tu na forum wstyd to wrzucać, a co dopiero w tym wyjść z domu

PXL_20220622_141056989~3.jpg

PXL_20220622_141122244~3.jpg

Edytowane przez bioly87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprdl

i tak się skurczy podczas jazdy, pionowo go ułóż xd

BTW też mam decathlonowe xl przy 185 wzrostu, trochę mniej w pasie i jest ok. Generalnie spodenki mają odpowiedni rozmiar kiedy ci się wkładka nie przesuwa podczas jazdy.

Koszulkę masz za to za dużą, będzie falować podczas jazdy co mocno wkurza. Kupiłeś z serii "triban" co wg decatlonu jest przeznaczone do amatorskiego zastosowania, droższe "van rysel" są już niby dla bardziej zaawansowanych ale co istotne są po prostu węższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...