Skocz do zawartości

[Max 3500] Odpowiednik Marin Muirwoods 2021.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie, szukam odpowiednika do roweru Marin Muirwoods 2021, niestety jest nie do dostania obecnie w rozmiarze L - mój wzrost to 181/80kg waga (jeśli ktoś wie gdzie proszę dać znać). Akurat w Marinie odpowiada mi wszystko, osprzęt podobno bardzo dobry jak do tej kwoty i wygląd minimalistyczny, czarny. Ktoś mógłby polecić odpowiednika do tego roweru z podobnym osprzętem i ceną? Dzięki za ewentualne propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem krótko - nie ma :D

To bardzo specyficzny rower i niemający konkurencji, a już na pewno nie w nierzucającym się czarnym kolorze i ze stali. Poluj na używkę, czasem wypływają. 

Wersja 2022 ma już zmienioną geometrię więc ciężko ją traktować jako odpowiednik. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Muirwoodsa z 2022 też bierzesz pod uwagę? Model 2021 to już tylko używany, a tegoroczne zawsze jest szansa na jakieś dostawy.

Co do odpowiednia, to ciężko znaleźć coś w tym stylu i takiej cenie, stalowych to już wogóle

Z podobnych rowerów można rozważyć:

https://sprint-rowery.pl/rower-miejski-polygon-path-3

https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2022-dsx#specifications  (pomijając kolor)

https://sprint-rowery.pl/rower-fitness-specialized-sirrus-x-2-0-2022

Jednak każdy jest droższy, i z gorszym osprzętem.

Edytowane przez Artur85
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-ka niekoniecznie będzie za mała. Bierz pod uwagę że ten rower jest dość długi, więc o ile sztycę można zawsze bardziej wysunąć to mostka skracać w nieskończoność się nie da. Także, najlepiej byłoby się przymierzyć. 

Ja przy 180 jeździłem na L i XL. XL nie była za duża, ale miałem wrażenie że jeżdżę na rowerze dużo większym, mniej pewnie się czułem. 

Lka jest okej, ale trochę ją "skróciłem" mostkiem. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aruniax

Hej, to tak jakby moja rama jest. Ja mam 182cm wzrostu i rozmiar L jest idealny na podobny wzrost. Geometria jest taka sama jak w wersji 2021. Poniżej masz fotki, jaki ładny można rower na niej złożyć.

Polecam, bo rama jest naprawdę w wypieszczonym stanie i w przeciwieństwie do fabryki jest od środka zaimpregnowana przed rudą. Mogę jakieś koła skołować.

Zagadaj na PRV, to może dojdziemy do lepszej niż na OLX ceny.

IMG_20220212_121238885_HDR.jpg

stalova mafia.jpg

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...