Skocz do zawartości

[Mazury] weekend 27 - 29.08, ok. 50 km dziennie


Fenix_na_rowerze

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Najbliższe wakacje w Szklarskiej - na bookinie 2100 a na telefon 1400 za tydzień dla pary - cały domek z widokiem na góry w dobrym punkcie. Klinicznie czysto.

Mazury po sezonie sa bardzo tanie. Chyba, że grzyby wysypią. A w tym roku wygląda, że może być dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wkg napisał:

Problem w tym, że wciskasz ciemnotę i sprzedajesz kota w worku z podwędzonym komuś zdjęciem bez dokładnego opisu. Rozumiem -  nie masz cienia pojęcia o tym co robisz bo robisz to pierwszy raz ale są granice szemranej oferty. 

100 zł. za parę w dwójce to taki standard w B&B z oceną na booking.com powyżej 9. Raczej bez prowizji booking bo przy nich allegro toinstytucja charytatywna.

Nie podwędziłam nikomu zdjęcia. Wykorzystałam je zgodnie z przeznaczeniem banku zdjęć i po zapoznaniu się z regulaminem. Pierwszy raz rowery, ale nie pierwszy raz wycieczka, więc wybacz, ale mam stałych klientów wyjazdów rekreacyjnych. Dlaczego szemrana oferta? Wszystko jest opisane, oczywiście, jak ktoś jest zainteresowany wysyłam wszelkie szczegóły co do hotelu, ubezpieczenia i wyżywienia. To nie jest wyjazd po tytułem: jak jechać najtaniej. Ja akurat oferuję ciekawie, aktywnie i przyjemnie spędzony weekend ze zwiedzaniem tej części Mazur. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zamykam i usuwam, bo to nie jest część forum dotycząca ofert handlowych.

A kolegom @Q_u @wkg @TheJW @przemeg również przypominam o regulaminie:

Cytat

b.) Odpisywanie w tematach osób spamujących, dyskusje ze spamerami etc. będą karane ostrzeżeniem. Pamiętaj, 'troll' tylko czeka, żeby mu odpisać i zwrócić na siebie uwagę.

Wystarczy zgłosić temat i poczekać zamiast jeszcze bardziej zaśmiecać forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...