Skocz do zawartości

[Damper] Rock Shox Deluxe r - Części zamienne


bumbajov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję części do dampera. Wysłałem już kilka zapytań do sklepów i serwisów. Zwrotnie dowiedziałem się, że może będzie w grudniu. Sprawa trochę jest przerażająca bo wychodzi na to, że właśnie zakończyłem sezon. 

Chciałem zapytać czy może ktoś z was zna serwis RockShoxa, który takie elementy może mieć na stanie (a nóż).

Chodzi o część:
DAMPER PISTON
11.4118.085.003 REAR SHOCK DAMPER SHAFT PISTON ASSEMBLY - INCLUDES MM SHIM TUNES - DELUXE RL(B1)

...a tak naprawdę taką beżową uszczelkę, która jest elementem stykowym tłok-cylinder. 

Jeśli ktoś z was zna kogoś z uszkodzonym takim damperem (nieważny rozmiar) to również proszę o kontakt.

HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pomocnych pyta o zdjęcie, więc wrzucam.

Chodzi o ten beżowy glide ring (jak widać jest pęknięty) Pod nim jest jeszcze jeden typowy oring NBR. Na wewnętrznej stronie tego glide ringu jest wyżłobienie, w które wchodzi wyżej wymieniony oring.

 

226681886_1676423019224085_5814665899518298945_n.thumb.jpg.a777563a9b560897e54d57bcd848b660.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej!

Udało mi się skontaktować z jednym z serwisów, który miał taką uszczelkę powiedzmy, że w lepszym stanie od mojej (ale z demontażu). Dogadaliśmy się. Mam ją u siebie ale nie zamontowałem jej do tej pory. Te nacięcie, które widać tam na zdjęciu wyżej zrobiłem rozbierając ten amortyzator (komora wysokiego ciśnienia) i te uwolnienie ciśnienia ją częściowo rozpołowiło. Poskładałem to do kupy zalałem nabiłem ciśnienie i amortyzator śmiga bez problemu. Nie gubi ciśnienia itd. Uszczelkę sobie zachowałem gdyby po jakimś czasie coś wyskoczyło. Z tą naciętą uszczelką zrobiłem może z 20 "motogodzin" większości na flow w górach. Moja waga 105kg.

 

Nie wiem jak masz ją rozwaloną ale spróbuj poskładać u siebie, może się uda.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...