Skocz do zawartości

[Do 3000zł] Garvel/cross na 155kg wagi


Zoltyy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega sobie niedobór kalorii z pożywienia uzupełni z zapasów organizmu. Przecież 1200 kcal będzie z pożywienia a reszta z zapasu. 1200 kcal brzmi dramatycznie w kontekście anorektycznej modelki, która nie ma z czego uzupełnić niedoboru.

Przecież jeśli dolałem do baku 5 litrów benzyny to nie jestem w stanie określić zasięgu auta jeśli nie wiem jaki był stan zbiornika przed dolaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nigdy na diecie nie był i nie czai o co chodzi w odchudzaniu się :) nie czai że żeby zrzucić kg trzeba przyjmować mniej kcl niż się zużywa, no ale to już zbyt zaawansowana matematyka jest :P
C
óż temat do zamknięcia dzięki za porady, wybór chyba ostatecznie padnie na 4C, z czasem pewnie wymienię w nim napęd może jakieś lepsze opony i powinien być z tego ciałkiem przyzwoity sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci serdecznie życzę, żeby rower podpasował geometrią, koła jakby co to sobie wymienisz, napęd też bo to trzeciorzędne sprawy. Hamulce warto sprawdzić. Wygodny rower to podstawa - ani stal ani aluminium na grubszych oponach nie będzie błędem. Przy regularnej jeździe - raczej długiej niż intensywnej - metabolizm sie tak zmieni, że pal licho to liczenie. Pisało tu wielu ludzi którzy zrzucili kilkadziesiąt kg.

A z ważnych dodatków do roweru - jak już będziesz miał podchodzące siodełko to moja rada: czujnik kadencji i pulsometr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...