Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Gilicki Bike

Pozytyw

Szybki kontakt, dobre ceny, bardzo dobry czas realizacji. W piątek zamówiłem ramę, która była dopiero u dystrybutora, a w poniedziałek kurier zapukał do drzwi.

 

ACTIVIA

Pozytyw

Dobry kontakt, bardzo miły pan Piotr, możliwość negocjacji cen, szybka realizacja.

 

rowertour.com

Pozytyw

Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, dość dobre ceny.

 

Decathlon

Pozytyw

Szybka realizacja, termin dostawy zgodny z tym podanym na stronie

 

Synkros

Neutralny

Dobry kontakt, szybkie odpowiedzi. Niestety z powodu niedopatrzenia pana z obsługi towar okazał się być niedostępny. Szybki zwrot pieniędzy i rekompensata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: sbike.pl

 

Ocena: pozytywna+

 

Trzecie udane zakupy w tym sklepie, dlatego też pomyślałem sobie, że należy im się mała reklama. Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt i przede wszystkim profesjonalne podejście do załatwiania problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Edytowane przez jacool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rower-sport.pl

Opinia: Pozytywna

Sklep stacjonarny: Golina k/Jarocina

 

W sumie ze sklepu www nie korzystałem ponieważ sklep mam 25km od domu. Jeżeli chodzi o wybór rowerów to jest ogromny, sklep wielki i wszystko wystawione. Mogą także bez problemu wszystko zamówić. Ja jednak pochwalę bardzo serwis. Chłopaki serwisowali mi rower, przeplatali nowe obręcze, rower śmiga jak nigdy. Korzystałem do tej pory z innego sklepu, który niestety był do bani. Tutaj wszystko jest tak jak powinno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowertour.com - Ocena negatywna . Zamówiłem towar czekałem ponad tydzień( dostawa kurierem) zero informacji po tygodniu napisałem do nich i okazało się że paczki w ogóle nie wysłali ponieważ nie mają jednej rzeczy na stanie ( pomimo że na stronie internetowej było dostępne). Dopiero jak wybrałem zamiennik wysłali paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bikecenter.pl


 


Ocena: POZYTYWNA


 


Zamówiłem adapter do manetek I spec, dostałem informację, że mam czekać z wpłatą na potwierdzenie zamówienia (wyglądało jak sprawdzenie dostępności).


Dostałem je następnego dnia roboczego o 5.33 rano, wysłałem przelew, dostałem potwierdzenie wpłynięcia pieniędzy a po południu numer przesyłki.


Całość zrealizowana sprawnie.


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: endurastore.pl
Ocena: pozytywna

 

Szybka wysyłka, sprawna wymiana towaru na inny rozmiar (mimo braku dostępności sprowadzony w ciągu kilku dni), jedynie drobny niuansik to brak paragonu przy wysyłce za pierwszym razem. Dobry kontakt mailowy.


Sklep: bikestacja.pl
Ocena: negatywna


Towar widmo (dostępny jedynie na stronie), długi czas realizacji (dostawa po 8 dniach od rozwiązania sprawy brakującego towaru), brak dowodu zakupu w przesyłce (otrzymałem drogą elektroniczną po upomnieniu się).


 

Edytowane przez Plastyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konto allegro: firmalizard
Ocena: pozytywna

 

Chciałbym zarekomendować użytkownika allegro z ofertą części marki DT oraz innymi używanymi częściami.

Wydałem u gościa mnóstwo kasy. W necie oraz wśród ludzi krążą plotki że towar musi być w jakiś sposób "lewy", no bo jak x313 nowa z gwarancja i na fakturę może kosztować 450 zł? albo koło e2000 nie całe 400?

Z tego co się dowiedziałem to wszystkie te części pochodzą od dystrybutora, z tym że zanim trafia do ofert wyprzedażowych to najwięksi  kontrachęci oficjalnego dystrybutora DT na Polske dostają listy i wybieraja co lepsze, i na tej zasadzie działa FIRMALIZARD!

Poza tym gość prezentuje się naprawdę fachowo, nie ma problemów ze zwrotami, kupiłem u niego min amor, damper, kilka kompletów kół, z tego co wiem to współpracuje z lokalna amatorska drużyna kolarska która praktycznie w 70 % wyposaża się u niego, często ich spotykam na lokalnych maratonach LLR.

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep Rowerek.pl [nick z allegro pienk] w 100% mega POZYTYW.

Dwa razy robiłem zakupy, za każdym razem wszystko było załatwione idealnie. Zakupy robiłem poprzez serwis aukcyjny allegro, wybierałem odbiór przesyłki w paczkomacie. Od momentu zamówienia do wysłania paczki otrzymywałem informację e-mail o statusie mojego zamówienia. Pierwsza przesyłka była wysłana tego samego dnia, kolejna przesyłka wysłana została dnia następnego rano. Jestem bardzo zadowolony z zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: activia.sgl.pl
ocena: pozytywna
 

O panu Piotrze miałem przez pewien czas opinię, nazwijmy to, chłodną. Muszę jednak uderzyć się w pierś i przyznać, że takich sprzedawców ze świecą szukać. Choć byłem raczej męczącym klientem każdy mail czy telefon zakończony był jasną i pełną odpowiedzią. Szukałem elementów do nowego Epicona i nie było pewne, czy w ogóle będą dostępne. Wszystko udało się jednak szybko ściągnąć i przesłać dalej. Polecam.

 

sklep: dobrerowery.pl / mudserwis.com
ocena: pozytywna

 

W przeciągu miesiąca dwukrotnie zrobiłem tu zakupy. Pierwszy raz z odbiorem osobistym, zero zastrzeżeń. Drugie zamówienie z wysyłką kurierem. Tak bezpiecznie zapakowanej paczki w życiu nie widziałem. Duży plus za darmową wysyłkę. Do Paczkomatu powyżej 119zł, kurierem powyżej 149zł. Drugi plus za świetne ceny na produkty Lezyne. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...