Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

romed.pl

nie polecam

03.04.2013 złożone zamówienie, przyjęte(1-3 dni na realizację), potwierdzone mailem.

dziś 08.04.2013 po moim telefonie zamówienie zostało usuniete, brak zamówionych gratów.

nie oczekuję aktualizacji strony co 60 s ale jak nie ma możliwości realizacji to wypada poinformować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: Flybike.pl
opinia: pozytywna 

Zamówiłam klamkomanetki szosowe Shimano. Błyskawiczna wysyłka, doskonały kontakt z klientem => pełna informacja dotycząca towaru, całkowita zgodność zakupu z opisem na Allegro i na stronie www.flybike.pl

Jeśli chodzi o asortyment-głownie akcesoria i częsci do szosówek-ale nie tylko. Jednak ja szykuję się do złożenia szosówki i dowiedziałam się, że istnieje taka możliwość właśnie przez Flybike.

Edytowane przez aczkolwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrumrowerowe.pl

Ocena: negatywna

Zakupiłem pedały XT na "promocji" po 25zł. Otrzymałem odpowiedź, że to błąd strony allegro i nie mogą sfinalizować transakcji. Z ciekawości napisałem do allegro i zaprzeczyli, że miał miejsce jakiś błąd.

A napisaniu wiadomości, że nie zgadzam się z wersją podaną przez nich (cytując fragment od allegro.pl) oraz napisałem, że wg allegro.pl nie miały miejsca żadne błędy.

W odpowiedzi dostałem, że w przypadku zgłoszenia sporu mają oni twarde dowody i przy następnym zamówieniu mogę otrzymać darmową wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrumrowerowe.pl

Ocena: negatywna

Zakupiłem pedały XT na "promocji" po 25zł. Otrzymałem odpowiedź, że to błąd strony allegro i nie mogą sfinalizować transakcji. Z ciekawości napisałem do allegro i zaprzeczyli, że miał miejsce jakiś błąd.

A napisaniu wiadomości, że nie zgadzam się z wersją podaną przez nich (cytując fragment od allegro.pl) oraz napisałem, że wg allegro.pl nie miały miejsca żadne błędy.

W odpowiedzi dostałem, że w przypadku zgłoszenia sporu mają oni twarde dowody i przy następnym zamówieniu mogę otrzymać darmową wysyłkę.

 

 

Twarde dowody? Ciekawe... chętnie je zobaczę, ciekawe co mi odpiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyklotour w Poznaniu = centrumrowerowe w Bydgoszczy

 

Wiesz ze mozesz ich podac do rzecznika praw konsumentow. Zreszta nawet w regulaminie allegro jest napisane, ze transakcje sa wiazace i tylko sila wyzsza jest w stanie temu przeszkodzic. Niestety za bledy sie placi i nie daj sie zbyc darmowa wysylka za 15zl ;)

 

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrerowery.pl - mam stamtąd swojego city i z racji dużego wyboru rzeczy zaopatruję się u nich w prawie wszystkie szpeja. Są godni polecenia i wysyłają zamówienia w 24h. Jak się nie jest czegoś pewnym to dobrze jest przedzwonić bo zawsze dobrze tłumaczą.

Edytowane przez Upsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: bikestacja.pl

ocena: neutralna

 

Ja mam zastrzeżenia do transportu...

Taka ciekawostka, wam też przysyłali korby w opakowaniach po odświeżaczach powietrza "glade by brise"? Aż zapachniało... Dobrze że chociaż zębatki zawinęli w folię bąbelkową, bo lewe ramię ma lekkie, co prawda nie jakoś specjalnie widoczne, otarcie (delikatnie zdrapany lakier), a luzem w zwykłej folii (nie bąbelkowej) z korbą oczywiście leżał na dnie sobie suport, może to on spowodował te otarcia... W każdym razie, powinni wszystko w bąbelkową pakować, a nie pół korby tak jak to zrobili w moim przypadku... Z wysyłką też im się jakoś za specjalnie nie śpieszy bo zamawiałem po 15 a wysłali dopiero po 16 następnego dnia, ale na to można już przymknąć oko, poza tym OK, zamawiałem przez paczkomaty, od wysyłki do dostarczenia minęło wg Inpostu 46h.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Virtualbike.pl

Ocena: pozytywna

 

Rano złożyłem zamówienie, opcja za pobraniem, na drugi dzień popołudniu kurier dostarczył paczkę. Bardzo dobry kontakt, odpowiedź na maila w niecałe 5 minut :). No i mega niskie ceny (BS niech się schowa), za sumę jaką średnio trzeba na Allegro zapłacić za komplet Deorek 596 złożyłem sobie zestaw złożony z zacisków 596, przewodów BH90 i klamek SLX675, do tego lejek do odpowietrzania i przesyłka kurierska za pobraniem.

Jedno ale mam do tego że "większe" zamówienie można brać tylko z wysyłką kurierską (np. jeden hamulec, można wybrać Pocztę, dwa, już trzeba kuriera). Ja tam wolę Pocztę niż siedzenie cały dzień w domu i czekanie na kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: szumgum.com/

ocena: pozytywna

 

Zakup 2 sztuk bidonu Camelbak performance bottle. Cała akcja zajęła niecałą dobę: wczoraj telefon czy mają na stanie i czy jest szansa żeby były dzisiaj w moich rękach (Śląsk-Warszawa). Złożyłem zamówienie, godzinę później telefon że towar mają przygotowany do wysyłki i proszą o przelew. O 13tej informacja o nadaniu paczki kurierem, dzisiaj o 10tej paczuszka dotarła. Dawno nie miałem tak udanych zakupów - kontakt, obsługa i termin dostawy 10/10.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: CentrumRowerowe.pl


ocena: pozytywna


 


ogólnie pozytyw, za dobry kontakt i w miarę szybką realizację (na stronie mamy podane w ile dni dany produkt będzie dostępny także nie można mieć pretensji). Wszystko przyszło tak jak miało przyjść - kupowałem buty i pedały SPD, sprzęt oczywiście w pełni sprawny


 


Co mogę zarzucić to jedynie to, że nie wrzucili wszystkiego do jednego większego pudełka, przez co pudełko od butów się mocno pogięło, mi to kompletnie nie przeszkadza, ale są ludzie, którzy byliby o to źli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

Ocena: Pozytywna

 

Zakupiony towar został dostarczony 2 dni po dokonaniu ostatecznej transakcji. Szybko odpowiadają na mail-e. Nie ma problemu z telefoniczną modyfikacją zamówienia.

100% zadowolenia

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

Opinia: Pozytywno-neutralna

 

Zamówiłem popołudniem w czwartek komplet Avid BB5 + tarcze i Epicon'a. Wszystko dotarło do mnie we wtorek jednak sposób pakowania woła o pomstę do nieba. hamulce upchnięte pomiędzy widelec, widelec raptem raz owinięty w cieniutką gąbeczkę - tarcze tak samo. trochę gąbeczki i taśmy do pakowania, inaczej to sobie wyobrażałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: AirBike

opinia: POZYTYWNA

Kupiłem w tym sklepie (przez internet) ramkę Speca Rockhoppera + mostek Speca. Przed kupnem zadałem kilka pytań na e-maila, odpowiedzi otrzymałem bardzo szybko i były one konkretne i na temat. Kartonik przyszedł błyskawicznie, a przesyłka była należycie zapakowana. Szczerze polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Daveo.pl

 

Ocena: Pozytywna

 

Koła solidne , za naprawdę sympatyczną kwotę , wysyłka błyskawiczna.

 

Sklep : Xtrabike

 

Ocena : Pozytywna

 

Dobre ceny , towar zakupiony , w sobotę wieczorem , w poniedziałek info o wysyłce , we wtorek odebrałem klamoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...