Skocz do zawartości

[Pulsometr] Czujnik tętna Magene Model H64


dark1

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik za 80 z Chin? przecież na allegro albo w Decu kupisz w podobnej cenie

https://allegro.pl/oferta/czujnik-opaska-tetna-bluetooth-ciclo-smartphone-10001881080

Godzinę temu, dark1 napisał:

współpracowało z Bryton Rider 15

Kupujesz sprawdzasz czy będzie działało, jak nie, to odsyłasz, a oni oddają Ci kasę.

Sklep w 100% godny polecenia. Mi przed świętami wysłali buty i dotarły w 1 dzień 24.12! Kupiłem dwa rozmiary i jedne odesłałem, bez problemu szybko zwrócili pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Accent_Szaj napisał:

Raczej bym nie polecał. 

- Nie ma komunikacji po ANT+ - zależy z czym ma się łączyć, to może nie być wadą,

- Nie widać, żeby mozna było odpiąc pasek do prania. 

https://www.decathlon.pl/p/pas-cardio-do-biegania-dual-ant-bluetooth-smart/_/R-p-128085?mc=8334795

Ten jest dobry i tani. Tzn są jeszcze 3 sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wkg napisał:

Ten jest dobry i tani. Tzn są jeszcze 3 sztuki :)

Co oznacza, że może go już w ogóle nie być :)

Osobiście bym nie zamawiał czujnika z Ali, skoro na naszym rynku jest tego zatrzęsienie. I co chwila widać, że gdzieś ktoś jakiś sprzedaje w zakresie cenowym od 60 do 200 złotych, w zależności od producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magene mam w 2 wersjach. Różnią się pasem. Jedna wersja pomiędzy elektrodami ma ten sam materiał co na reszcie pasa. Przy bardzo mocnym spoceniu ta część nasiąka potem i zwiera elektrody. Do czasu wyprania pasa nie masz odczytów. Druga ma pas pomiędzy elektrodami powleczony tworzywem i tu nie ma takich niedogodności. Aż tak silne przepocenie zdarza mi się wyłącznie na trenażerze. W terenie nie zdarzyło mi się. Lepsza cyrkulacja powietrza robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten czujnik i mam mieszane uczucia co do niego. Przez pierwsze 7-8 miesięcy nie było z nim żadnych problemów. Później zaczął głupieć w czasie treningu. Czasem po 10 min, czasem po 2 godzinach. Najczęściej tętno leciało z 150 do 70 czasem nawet do 40. Chyba dwa razy się zdarzyło, że tętno skoczyło do 230 czy 250. Najpierw myślałem, że to bateria - wymieniłem. Przez jakiś czas było znów dobrze choć bateria, którą wyciągłem z czujnika wg testera miała 70% pojemności. Jak znów zaczął szwankować to zaktualizowałem soft aplikacją. Efekt jest taki, że kiedyś jak gubił odczyt to go nie było, a teraz jak zgubi to pojawia się właśnie dziwne 60-70 i idzie linia prosta. Jak przez dłuższy czas się nic nie zmienia to w końcu się wyłączył (albo Edge go odstawił). Teraz co któryś trening czujnik wariuje. Ściągłem mocniej pas niż na początku, baterię wymieniałem już chyba 3 razy i zawsze to była wymiana z 70-80% na 100%, nawilżam zawsze tak samo.

Czy warto - nie wiem. Ja płaciłem za niego 74PLN. Teraz już się zastanawiałem czy kupić taki sam ale np. z allegro za 120PLN i mieć teoretycznie 2-letnią gwarancję, czy dać sobie spokój z chińskim szajsem (choć Magene 2w1 działają bardzo dobrze) i kupić czujnik z Decathlonu albo zaszaleć i kupić oryginalny Garminowski za 300PLN i mieć 3-lata gwarancji i spokoju.

Screenshot_20210119_210106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mareq_BB napisał:

Magene mam w 2 wersjach. Różnią się pasem. Jedna wersja pomiędzy elektrodami ma ten sam materiał co na reszcie pasa. Przy bardzo mocnym spoceniu ta część nasiąka potem i zwiera elektrody. Do czasu wyprania pasa nie masz odczytów. Druga ma pas pomiędzy elektrodami powleczony tworzywem i tu nie ma takich niedogodności. Aż tak silne przepocenie zdarza mi się wyłącznie na trenażerze. W terenie nie zdarzyło mi się. Lepsza cyrkulacja powietrza robi robotę.

Czy kupiłeś te paski w rożnym czasie? Ja swój kupiłem jakieś 3 lata temu. Mam jeden pas z tworzywa z przodu z widocznymi elektrodami. Nie zauważyłem żadnych zaników sygnału, nawet będąc mega mokrym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.01.2021 o 21:05, dark1 napisał:

Kupiłem ten czujnik i jestem zadowolony, działa bez problemów. Cena z przesyłką około 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...