Skocz do zawartości

[Szosa do 1tys] Używany.


mrk0sa

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet ciekawa Mihau_ ta oferta, tylko taka NO NAME. Żeby nie było tak, że gdy kolega mrk0sa podjedzie do grupki kolegów szosowych to będą wskazywać palcem ooooo kopciuszek jedzie. Tego, że stara 105 to szmelc niestety nie wiedziałem. Czasami widziałem, że polecacie starsze modele osprzętu, no ale tej wiedzy nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara 105'ka czyli 5800 nie jest szmelcem to świetna i bardzo lubiana grupa. Ale ten konkretny rower nie jest po prostu tyle wart, do tego np. Korbę ma z dupy jak już @Mihau_ zauważył... i heble dupowate.

I raczej trudno nadziać się na normalnego szosowca który szydzi z innych ( nie no jasne w grupie znajomych wzywamy się równo i nabijamy nawet z koloru gaci sugerując odmienne preferencje seksualne - ale to się dzieje na miękko między kumplami) nikt przy zdrowych zmysłach w oczy nie powie że triban to złom bo jedzie na dogmie. Bo ... każdego prędzej czy później pieprzenie na ustawce jakiś junior na rowerze za 3tys i co wtedy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem... wróciłem do pierwszego Twojego posta - skasowałem.

Vento 3.0 niemal nowy w tej cenie - spoko, sora 3000 to przyzwoity osprzęt, widelec  z węgla, wyceniony przez sprzedającego tanio. Oczywiście jak ma papiery i jest "zdrowy" bo przez 450km mógł mieć dwa spotkania z tirem. Ale... M-ka może Ci nie pasować - ciut mała rama, żeby zakładać że ktoś Twojego wzrostu będzie się dobrze czuł na tej ramie. Oczywiście wszystko zależy od proporcji ciała ale wskazanie to raczej L-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mrk0sa napisał:

Nie mam jak podjechać bo rower jest z drugiej strony Polski podsyłam zdj.

Niech Ci wyślę jeszcze zdjęcia z tyłu i z przodu, żeby było widać jak jest osadzone koło w widelcu i tylnym trójkącie. Kross lubi mieć nieco krzywe ramy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...