Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zamaco.Na jakiem kole jechałeś do Wadowic :?: chyba nie na tamdemie  ;-)

 

Nie :twisted:

Srebrny Giant ale na pewno nie kojarzysz bo nie tylko jak miałem srebrnego Gianta :D

 

Masz tutaj jestem z bike'm :

http://www.mk.kom.pl/modules/zdjecia_2/wad...adowice_028.jpg

A tu z Krispem przed domem JP II :

http://www.mk.kom.pl/modules/zdjecia_2/wad...adowice_121.jpg

 

 

A teraz zagadka dla wszystkich pt. "Znajdź Bizona" na fotce poniżej :D

 

 

Wadowice_104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bizona to ja widze ale koleś w czerwonym chyba nic poza nogami nie widzi   :-D

 

Stary ty wiesz jak sie fajnie za tą laską jechało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tzn. o brak oporów powietrza mi chodzi... ;-) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh Wy na 200zdjęciach z Wadowic na pięciu jestem i akurat trafić na takie :lol: prosze o zedytowanie tamtego posta :twisted:

Zresztą wyraźnie widać że oglądam golenie.. amora :) poprowadzicie styczną i akurat tak trafi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja tez jestem nowy xD

przywita mnie ktos?

jestem marek pozdrawiam gdansk:D

Witamy na forum :-D

Otomin pozdrawia Gdańsk :) Musimy sie kiedyś na rower ustawić 8)

jakos 3 dni temu dzieki mojej orientacji w terenie zwiedzilem caly otomin przez przypadek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wyraźnie widać że oglądam golenie.. amora :D poprowadzicie styczną i akurat tak trafi ;-)

 

Kurde stary, to źle zrobiłeś :twisted: Na amora se można zawsze popatrzeć :)

W kwietniu z nią na MK z Bytomia jechałem, oczywiście za nią a nie przed nią :mrgreen:

Ale teraz już Wiki nie miała takich spodenek tylko dzwony długie... :sad:

Ale cicho już bo albo ona tutaj wejdzie i mnie ochrzani za obgadywanie albo dostane opieprz od jakiegoś moda za odbieganie od tematu... :twisted:

 

 

Już sie zadamawiam tu ;) Moge se kogoś powitać ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh Wy na 200zdjęciach z Wadowic na pięciu jestem i akurat trafić na takie :lol: prosze o zedytowanie tamtego posta :twisted:

Zresztą wyraźnie widać że oglądam golenie.. amora :) poprowadzicie styczną i akurat tak trafi ;-)

Karol winny się zawsze tłumaczy ;) Jakie golenie to się nazywa nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo "pchałeś" może troche dziwnie zabrzmieć dla niewtajemniczonych ale co tam... ja ją pchałem, Krisp, "Pirat" ( nie znam jego ksywki ale miał koszulke taką :D ) i jeszcze ktoś tam.

A teraz wtajemniczenie dla niewtajemniczonych - dziewczyny nie wyrabiały tempa na trasie i trzeba je było "pchać" pod górke. Tzn. jeden z prawej, drugi z lewej, ręce na jej plecy, zaprzeć sie w SPD i jedziemy do góy :) One se tam lajtowo wjeżdżały a nam odpadały nogi - fajny trening ;)

 

P.S. I po cholere ja tą fote wrzuciłem... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...