Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

hmm Witam wszystkich :) Jestem tu nowy :)

Mieszkam na Zaglebiu, a studiuje w Hanysowie na UŚiu :P

 

Jezdze glownie stara kolarka Olmo. Czasem wyskocze gdzies w teren na goralu (najczesciej Jura lub Beskid Slaski i Zywiecki), zalicze jakis maratonik.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

 

Również witam serdecznie i zapraszam za Lookasem46 tutaj :D - będzie nas wtedy tsech, no, moze cterech :grin: .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam serdecznie i zapraszam za Lookasem46 tutaj Wink

oj oj ale plama Łukaszeczek ja jestem tu :)http://xc-zone.jgc.pl/forum/viewtopic.php?t=4031

 

Ło Panie, ja wiem co Pan za gang reprezentujesz - zresztą jak na rzie mniejszościowy też :D - ale koledze zasugerowałeś, coby się udał do GT, com niecnie wykorzystał i podchwyciwszy pomysł, próbował zasugerować nowemu koledze. A swoją drogą siem nad Koną zastanawiałem jak kupowałem tu bajka, ale GT urzekło mnie geometrią ramy... pozdro :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - jestem bardzo fresh tutaj, ale na rowerze bujam już jakiś czas :D - jakoś tak dopiero teraz odkryłem to forum, ale podoba mi się tutaj no i zostanę jeśli nikt nie ma nic przeciwko temu :grin:

Podoba mi się m.in. dlatego, że jest klub użytkowników GT... ale nie tylko dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - jestem bardzo fresh tutaj, ale na rowerze bujam już jakiś czas :D - jakoś tak dopiero teraz odkryłem to forum, ale podoba mi się tutaj no i zostanę jeśli nikt nie ma nic przeciwko temu :grin:

Podoba mi się m.in. dlatego, że jest klub użytkowników GT... ale nie tylko dlatego.

 

No ja cię kurka ten teges, normalnie jak grzyby po deszczu :grin: Witamy z Ojcem chrzestnym Kazumim bardzo serdecznie, a ja tym serdeczniej, że ujeżdżasz taką samą maszynkę. Podziel się wrażeniami, najlepiej w dziale Testy, gdzie się produkuję na temat tego cuda jakim jest Avalanche. Oczywiście odhacz się w naszym klubiku, i pochwal się w temacie Na czym jeździcie, co dokładnie męczysz za sprzęta :grin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też, trzeci post a powinien niby być pierwszy :) ale liczę na wyrozum

Mam kilka śmiesznych (prostych) pytań ale jeśli w pierwszym miesiącu nie znajdę odpowiedzi na forum to je po prostu zadam, gdzie trzeba.

Jeszcze raz ukłony do ziemi (byle by nie z roweru) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...