Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

To jak się witamy to ja tez się przywitam :(

Witam wszystkim mam na imię Sebastian (Seb dla znajomych co by się szybko pisało)

Ostatnio zajeździłem swój stary rower (Unibike Trawers) i nie mam zamiaru go naprawiać bo nie ma sensu :P

Wkrótce kupuję sobie drugi rower, tylko dostanę odpowiedź ze sklepu czy mają interesujący mnie model.

Wybór padł na Krossa hexagen V4 więcej na rower nie zamierzam wydawać :)

Tak więc witam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo yo troche pozno sie tu pojawilem ;) witam wszystkich. Mam nadzieje sie z tego forum duzo nauczyc na razie mam ta wiedzie na poziomie prawie zerowym :) mam jeszcze jakiegos starego krossa ale on na mnie troche za maly nie wiem coz to za krosik bo go juz przemalowalem xD ( glupi ) teraz chce złozyc rower za ok 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Pierwsze walniecie w drzewo zaliczyłem w wieku 6 lat :)

Aktualnie mam 16 lat i jeżdżę dość zaawansowanie na złożonym sprzęcie, na ramie Dartmoor Street Fighter 2009 biała

Moim drugim życiem jest wszechstronne programowanie, owocem tych prac jest projekt WinDT ; www.winmod.net

 

 

Sprzęt na którym jeżdżę:

 

100_30442.jpg

 

 

Mam nadzieję że zatrzymam się na dłużej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Łukasz i mam 15 lat. Jeżdżę na rowerze crossowym Author Classic, którego kupiłem 2 miesiące temu. Już zbieram kasę na jakiegoś MTB'ka, bo cross to jednak nie dla mnie. Myślę, że zagoszczę tutaj na dłużej. :)

 

Pozdrawiam Zuken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...