Skocz do zawartości
EndurosBoyee

[Ustawienie] Jak ustawić amor. Sr Suntor Zeron 35 boost?

Rekomendowane odpowiedzi

EndurosBoyee

Witam , mam problem z ustawieniem amortyzatora (mianowicie wagi) . Kompresje ustawiłem optymalnie tak jak mi pasowało , ale co z tą wagą? Jak to przekręcić żeby ustawić dobrą wagę (70 kg) . Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czik

To jest amor sprężynowy, tego nie ustawisz chyba że wymienisz sprężynę pod wagę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
durnykot

Na lewej goleni powinieneś mieć pokrętło Preload do ustawienia naprężenia wstępnego sprężyny. Nic innego w sprężynowcach nie ma ( poza wymianą sprężyny ). Możliwe ,ze sprężyna montowana oryginalnie będzie dla Ciebie za twarda. 

Napisz do @ACTIVIA ( dystrybutor Suntoura )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ACTIVIA

Musiał byś wymienić na miękką lecz jak to na razie dostępne są w sprzedazy tylko twarde sprezyny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• marcin6699
      Przez marcin6699
      Cześć,

mam pytanie do użytkowników komputerka Mio 105 HC. 
      Mam problem z ustawieniem wyświetlania na "stronach" aktualnej strefy tętna. (pokazuje się licznik czasu). Nie wiem czy to jest błąd producenta. 

Nie potrafię też ustawić sobie stref... Może ktoś mi powiedzieć po kolei jak to zrobić? Po zmianie i zatwierdzeniu wracają do standardowych. 

• CorpusPineale
      Przez CorpusPineale
      Hej, mam pytanie odnośnie ustawienia odpowiedniego rozmiaru koła w liczniku rowerowym Sigma BC 1609. Mój rozmiar koła to 29" x 2,20 (700x55c). W tabelce, dołączonej do licznika nie potrafię odczytać jaki rozmiar mam ustawić (to ta tableka: http://roweroweporady.pl/wp-content/uploads/2010/06/co-wpisac-do-licznika-rowerowego.jpg ) Jest jeszcze liczenie "na piechotę" ale wychodzą mi jakieś kosmiczne liczby.... Czy ktoś może mi pomóc? Kupiłam dzisiaj nowy rower, to mój pierwszy 29"-er i chciałabym mieć aktualny przebieg. Z góry dziękuję za pomoc
    • bugmenot1
      Przez bugmenot1
      Witam!
      Otóż mam pewien problem z licznikiem rowerowym Atech KA 4/8. Wygląda on mniej więcej TAK tylko ma jeszcze u góry przycisk (może słabo/wcale na zdjęciu widać). Po włożeniu fabrycznych baterii - nic, było rozładowane. Kupiłem drugie - licznik się włącza. Po włączeniu zamiast wprowadzenia współczynnika koła (to według instrukcji powinno się pojawić) jest tylko w dolnym wierszu wyświetlane kilka cyfr (od 0 do 9) oraz słowo DST - wszystko miga. Dowiedziałem się z instrukcji (załączonej na dole), że DST oznacza ,,pomiar długości trasy". Tyle tylko,że powinno chyba się pojawić oprócz kilku cyfr i słowa DST jeszcze kilka innych rzeczy u góry/w indeksie górnym a u mnie tego nie ma. Mogę zmieniać te cyfry ale nic więcej. Próbowałem trzymać dwa przyciski na raz, oddzielnie przez kilka/naście sekund i nic niezwykłego się nie dzieje. Nie wiem o co chodzi i proszę o pomoc.

Instrukcja tutaj : http://w741.wrzuta.pl/obraz/powieksz/0PU0mWKOaGF

Będę wdzięczny za wszelkie rady. Dzięki z góry.
                                                                                                                   Pozdrawiam
    • MateBike
      Przez MateBike
      Witam

Posiadam licznik Mighty 15 i nieopatrznie go zresetowałem a nie mam już do niego instrukcji.
      Chciałbym go teraz ustawić i obwód oraz km/h - sprawa jasna, ale licznik chce też, żeby ustawić inne wartości, a nie bardzo wiem co to może być.

Domyślne ustawienia po resecie:
      2080 - Obwód, zmieniam zgodnie z rzeczywistym
      Km/h - wiadomo
      23 -?
      080 -?
      600 - ? (tutaj wyświetla się też obok wartości płaski klucz)

Jeśli ktoś ma instrukcję, albo wie co oznaczają te dodatkowe wartości, to proszę o pomoc
      Pozdrawiam