Skocz do zawartości

[WTR] atrakcje na trasie


Krzysztofnonas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak 120 na dzień to Ci dwa dni zajmie :)

Odcinek od Krakowa (zakładam, że jedziesz w dół rzeki) znam tylko w niewielkiej części, od Krakowa do Szczucina przejechałem w całości. Atrakcje - trudno powiedzieć, jeśli interesują Cię zabytki, muzea itp. to pewnie coś tam znajdziesz. Jeśli przyroda i widoki to fajne  miejsce, ale bez wodotrysków. Mnie się WTR bardzo podoba bo to świetne miejsce do szybkiego przemieszczania się rowerem fajną ścieżką rowerową, oferującą ciszę, spokój i pustkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-120km dziennie asfaltem?

Wyjedziesz sobie z tych Brzeszcz czy gdzie się to tam dokładnie zaczyna, dojedziesz do Oświęcimia więc masz "atrakcję" w postaci obozu. Później przez cirka 100km totalnie nic. Największy podjazd na trasie - Bogucianka i dojedziesz do Tyńca, masz klasztor. Z Tyńca kilka kilometrów pod Wawel gdzie możesz wejść do krypty, gdzie spoczywa obok siebie dwóch największych Polaków, Piłsudski i Kaczyński. Później wyjazd na wschód, gdzie aż do Szczucina nie ma totalnie nic wartego uwagi. Największa atrakcja to chyba prom na Dunajcu.

Ogólnie do żadnego, ciekawego miejsca WTR'em nie dojedziesz, chyba że pasjonujesz się oglądaniem kościołów. Możesz sobie do Zalipia podjechać ale to pewnie 10km od wtr albo zamiast ścieżką pojechać przez puszczę i nad czarny staw.

Monotonia i nuda, od Niepołomic do promu masz kilkadziesiąt kilometrów totalnie niczego i niewiele osób też spotkasz po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd o nim mowa przyjęło się, że jest jak na tej mapie narysowany +/-.

To co nie ma aktualnie, są chyba lokalne DDR. Nie wiem, w dużej części nie jeździłem np. od Sandomierza na wysokość Puław. Od okolic Gdyni na południe też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...