Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jurcyk

Sprzedam set szosowy : sztyca Ergon CF3 Pro Carbon 27,2 mm/350 cm w stanie dobrym i siodełko Bontrager Serano RL o szerokości 148 mm w idealnym stanie z carbonową skorupą i tytanowymi, drążonymi prętami. Waga kompletu 455 g. Mam dowód zakupu na siodełko. Set był używany przez 8 miesięcy w rowerze Trek Domane ALR4 disc , przebieg ok 1300 km. Cena 590 zł.

https://www.olx.pl/oferta/sztyca-ergon-cf3-siodlo-bontrager-serano-rl-CID767-IDCRWDL.html#fc4be4f32c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
durnykot

Zapytam z ciekawości- sprzedaż samej sztycy lub samego siodełka wchodzi w grę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jurcyk

Tak, oczywiście sztyca 330, siodełko 290 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jurcyk

Sprzedane, proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrissDeValnor

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Ilia
      Przez Ilia
      Witam. Nie wiem jaki amortyzatora wybrać do crosa. Zastanawiam się czy kupić najlepszego NCXa czy w tej samej cenie średniego NRXa. Chodzi mi o to, żeby amorek był jak najlżejszy i w miarę przyzwoicie działał. Czytałem, że gazowe są dużo lepsze od tradycyjnych, więc jeśli mogę poczuć różnicę to może nawet za 1000zł się skuszę. Z racji tego, że amortyzatorów do crosa jest mało myślałem też nad amortyzatorem na 27,5 cala. Dzisiaj mierzyłem się z xct 27.5 cala 100 mm, wymiary jakie należy brać pod uwagę bardzo podobne, pod podkową błotnik jeszcze bym wsadził. Dodam, że do tej pory mam CR 9 i jest to stopa Achillesa w moim rowerze.
    • malykotek
      Przez malykotek
      Na skraju jutra Online

Oglądaj w dobrej jakości
      http://elimit.pl/play-Na-skraju-jutra-Lektor?ref=calyfilm

gatunek:             AkcjaSci-Fi
      produkcja:AustraliaUSA
      premiera:           6 czerwca 2014 (Polska) 28 maja 2014 (świat)
      reżyseria:            Doug Liman
      scenariusz:Christopher McQuarrieJez ButterworthJohn-Henry Butterworth

Oglądaj w dobrej jakości HD
      http://elimit.pl/play-Na-skraju-jutra-Lektor?ref=calyfilm

Co łączy lody Magnum i ratującego świat Toma Cruise'a? Recenzentka Time Out żartuje, że wakacyjny sezon nie może się obyć bez choćby jednego z nich. Jeśli jesteście na diecie i groźba ofensywy pustych kalorii spędza Wam sen z powiek, sprawdźcie lepiej, co kryje się "Na skraju jutra". Ekranizacja książki Hiroshiego Sakurazaki to wzorowy wakacyjny blockbuster, a przy tym najlepszy film z Cruise'em "od przedwojny". 

[tagi] Na skraju jutra cały film online, Na skraju jutra w hd, Na skraju jutra dailymotion, Na skraju jutra youtube, Na skraju jutra cały film, Na skraju jutra download, Na skraju jutra do pobrania, Na skraju jutra pobierz, Na skraju jutra chomikuj, Na skraju jutra torrent, Na skraju jutra youtube, Na skraju jutra dailymotion, niebno istnieje naprawdęi free, Na skraju jutra za darmo, Na skraju jutra dvdrip, Na skraju jutra rip, Na skraju jutra 2014, Na skraju jutra 2014 download, Na skraju jutra 2014 do pobrania, Na skraju jutra 2014 pobierz, Na skraju jutra 2014 chomikuj, Na skraju jutra 2014 torrent, Na skraju jutra 2014 youtube, Na skraju jutra 2014 dailymotion, Na skraju jutra 2014 free, Na skraju jutra 2014 za darmo, Na skraju jutra 2014 dvdrip, Na skraju jutra 2014 rip, Na skraju jutra cały film, niebno istnieje naprawdę, niebno istnieje naprawdęi film, Na skraju jutra pobierz, Na skraju jutra pobierz full hd, Na skraju jutra pobierz za darmo, Na skraju jutra torrent, Na skraju jutra thepiratebay, Na skraju jutra pobierz hd, Na skraju jutra pobierz pl, Na skraju jutra torrenty, Na skraju jutra download, Na skraju jutra film pl, Na skraju jutra pl, Na skraju jutra chomikuj, Na skraju jutra online, Na skraju jutra online pl, niebno istnieje naprawdę, Na skraju jutra gdzie obejrzeć, Na skraju jutra filmweb, Na skraju jutra zwiastun, Na skraju jutra peb, Na skraju jutra pełny film, Na skraju jutra 2014 cały film, Na skraju jutra 2014, Na skraju jutra 2014 film, Na skraju jutra 2014 online, Na skraju jutra 2014 hd, Na skraju jutra hd1080p, Na skraju jutra hd, Na skraju jutra film w hd, Na skraju jutra online hd, Na skraju jutra online pl hd, Na skraju jutra 2014 full hd, Na skraju jutra full hd, Na skraju jutra youtube, Na skraju jutra wereśniak, Na skraju jutra film wereśniak, Na skraju jutra online, Na skraju jutra 2014 online, Na skraju jutra 2014 pobierz, Na skraju jutra torrent, Na skraju jutra cały film pl, Na skraju jutra pl, Na skraju jutra napisy pl, Na skraju jutra 2014 napisy pl, Na skraju jutra 2014 caly film, Na skraju jutra lektor pl, Na skraju jutra 2014 lektor pl, Na skraju jutra za darmo