Skocz do zawartości

[Damper] Fox Factory Float tłumienie 2 pozycyjne DPS


ostry2407

Rekomendowane odpowiedzi

z tematem widelca jest tak. Dzwoniłem do Harfy i po numerze doszli że mój amor to Recon Gold RL oem. Czyli mam wewnątrz graty Reby i jedynie waga o 200g większa. Ale Trek ładnie się zachował bo mam wybrać sobie za różnicę w cenie między Reconem a Rebą  z ich strony co chce np. ciuchy, wyposażenie itd. a oni przyślą to na sklep 

Edytowane przez ostry2407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wkg napisał:

Coś was nie lubią te rowery :D

To nie rowery tylko gówniane uginacze. parę lat śmigałem na Epiconie i nic się nie działo. krótki czas miałem Aurona i chodził jak marzenie. Nowy Recon w Krosie po 200 km padł (luzy na goleniach i nie trzymał ciśnienia) Teraz Fox choć nie wiem czy to usterka.? U Activi jak kupisz amorka to masz 100% pewność że wszystko będzie działać bo Paweł robi przeglądy O

Edytowane przez ostry2407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, lubicie jedną markę amorków, a pakujecie się w odmienną z którą już mieliście problemy. Zupełnie nie rozumiem.

Ja nie trawię SR Suntour i nigdy nic ich produkcji nie kupię, unikam potencjalnych problemów i nie tworzę sobie problemów na własne życzenie.

 

P.S. Gdyby Suntour był taki super, to nie było by pakowania Foxów i RS, tylko SR. A jak jest widać, sami producenci w wyższych modelach unikają SR, o  czymś to świadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janu_sz napisał:

Kurcze, lubicie jedną markę amorków, a pakujecie się w odmienną z którą już mieliście problemy. Zupełnie nie rozumiem.

Jakbym miał wybór w sklepie to uwierz że wolałbym aby mi je zamienili na Suntoura . Ale niestety RS i Fox są monopolistami. Produkują drogie i gówno warte amorki. Suntour produkuje tanie do tanich rowerów i to jest ich wrzód na d...e. Dlaczego  amorki RS wychodzą suche.? 

spoko lubicie i cenicie RS i Foxy. macie do tego pełne prawo i nikogo nie będę z tego powodu ochrzaniał ale jeśli ktoś ma odmienne zdanie od waszego to już gównoburza bo jak to nie lubieć i nie mieć RS lub Foxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janu_sz napisał:

Brzmisz jak Kacprek i jego "Shimano to sh*t".

Szkoda, że tak się stało, ale można było rozmawiać o wyjeciu z niego RS ( podobno z tymi sprzedawcami się znasz ), obniżeniu ceny i wsadziłbyś tam ulubionego SR. Mi wymienili w ten sposób hample i siodełko.

myślisz że nie rozmawiałem. 

1. Trek na to nie pozwala a że chłopaki mają wyłączność na Treka w moim mieście to …..

2. Nie mają Suntoura  RS i Foxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jesteś jedyną osobą która robi gównoburzę : (

No i te Suntourowe wydumki są mniej popularne - RS-a mi każdy zrobi. Foxa pewnie tez - nie wiem, nie znam.  Nie wyobrażam sobie gdzieś wysyłać na przegląd ! Mogę oddać wieczorem żeby na drugi dzień mieć na czym jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłeś na Auronie , Durolux ? bo ja tak i to na modelach 2019 bo sam miałem zamontowanego Aurona. Miałem Rebę zamontowaną jak padł Recon bo mi serwis użyczył. Mam porównanie co do ich pracy i sztywności

Teraz, TjakTomek napisał:

Marketingowcy wiedzą, że Janusze chcą mieć naklejkę RS/Foxa na goleni. Ot cała tajemnica.

Nie bierz tego do siebie. ;)

Brawo Ty. Z ust mi to wyjąłeś.

Ale odbiegamy od tematu. Czy to awaria Foxa skoro olej przez wentyl poleciał.?

Edytowane przez ostry2407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ostry2407 napisał:

Ja też nie rozumiem debat nad wyższością IOS a Androida ale nie zaplątam sobie tym głowy.

Ale te debaty rozpoczynasz i ciągniesz promując dosyć ordynarnie jedną markę i jednego dostawcę - więc się nie dziw, że ludzie się trochę podśmiewają :D 

Szczególnie, że zupełnie nie masz doświadczenia - jak sam piszesz na starym rowerze jeździłeś bardzo mało, a potem albo popsujesz albo rozwalisz :D

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic i nikogo tutaj nie promuję. Stwierdzam fakty. Nie masz pojęcia ile jeżdżę na rowerze i od kiedy a to że przyznałem się że nie znam się na geometrii ram nie oznacza że nie mam pojęcia o niczym. Sam się kręcisz jak słoik a udajesz tutaj wielkie guru. Negowałeś mnie jak i innych co do zakupu fulla a teraz sam zakładasz temat o fullu i się przymierzasz. Ot takie małe spostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyższych modelach rowerów nie istnieje nie tylko Suntour, ale też Cane Creek, DVO (poza Giantem, ale tylko 2019 - w 2020 już podziękowali), Ohlins (poza Specialized) czy MRP.

To nie ma nic wspólnego z jakością. Po prostu mniejsi producenci a) nie mają dostatecznych mocy produkcyjnych, żeby obsłużyć cały przemysł rowerowy, i b) nie są w stanie zaoferować bardziej konkurencyjnych cen. 

Czysta ekonomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Galvatron napisał:

W wyższych modelach rowerów nie istnieje nie tylko Suntour, ale też Cane Creek, DVO (poza Giantem, ale tylko 2019 - w 2020 już podziękowali), Ohlins (poza Specialized) czy MRP.

To nie ma nic wspólnego z jakością. Po prostu mniejsi producenci a) nie mają dostatecznych mocy produkcyjnych, żeby obsłużyć cały przemysł rowerowy, i b) nie są w stanie zaoferować bardziej konkurencyjnych cen. 

Czysta ekonomia.

Nie ma tu nic z:

- bezawaryjności,

- tańszym serwisie,

- jakości 

?

Po mojemu ma i to dużo. SR niestety zepsuł sobie próby bycia renomowanym produentem poprzez zapychanie rynku tanimi uginaczami, w których nie potrafią założyć o 2-3 usd droższych ślizgów ( nie ukrywajmy, że to znacznie podniosło by koszty bo to niecałe 3-4% ceny taniego uginacza ).

Poza tym jaki problem z "a) nie mają dostatecznych mocy produkcyjnych, żeby obsłużyć cały przemysł rowerowy" ? Przeszliby z najniższego segmentu na najwyższy w produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...