Skocz do zawartości

[przerzutka tył] xt m8000 do 9 przełożeń?


Szymszon90

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, sznib napisał:

M 772 to bardzo dobra przerzutka.

Co najwyżej "Dobra". Bo "bardzo dobra" to ona jest dość krótko, a raczej bywa o ile spełni się wiele warunków...

łagodne prowadzenie czyściusieńkich pancerzy, prosty idealnie hak, zero luzów wózka...

Jak coś jest aż tak wrażliwe to mówienie o tym "bardzo dobre" to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

772 SGS mam od 2011 roku i ZERO z nią kłopotów. Nie rozumiem tych narzekań na nią. Uważam ją za dobry produkt.

 

A żeby było śmieszniej aż się boję zaglądać do pancerza linki, bo w dwóch miejscach jest przygięty i chyba aż dziurawy, a więc w środku pewnie  syf. A nie było smarowany, wymieniany on jak i linka od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ostatnią osobą która wyłącznie bezrefleksyjnie narzekałaby na 9-tkowe shadow'y. Działają świetnie... o ile są pedantycznie zadbane.

Ale tak "opiekuńczo" jak tego wymaga m772 to ja mogę ultegrę traktować bo w szosie godzę się na głaskanie roweru. Ale XT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.c9bfe81942d6c83a1d85aa57426c02a0.png

:D

 

Od jesieni 2016 leży linka i pancerz, bo zabierałem się za wymianę. I tak lezy, bo wszystko działa nadal świetnie.

No chyba, że ja nie zauważam ułamkosekundowych opóźnień przy zrzuaniu, czy jakiegoś oporu przy wrzucaniu.

Tak jak wziąłem rower blisko 8 lat temu, tak bez regulacji zrobiła myślę spokojnie 7k km ( raz odkręciłem kółka, wyczyściłem i dałem jakiś gram smaru w łożysko ceramiczne ), przeżyła 3 łańcuchy kmc.

Aż się boję tych opisywanych problemów z 772 sgs, ale póki co ich nie doświadczam. Może zaczną się z wymianą linki i pancerza, to pewnie będę klął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...