Skocz do zawartości
kolarzjedrek

[licznik] Gramin Edge 500

Rekomendowane odpowiedzi


 • Podobna zawartość

  • Arkowiec1929
   Przez Arkowiec1929
   Witajcie, 
   czy ktoś z forumowiczów jest w posiadaniu maluszka w postaci Edge 130? W zasadzie ma on wszelkie potrzebne mi funkcje, mały rozmiar też mi odpowiada, natomiast na zagranicznych forach wyczytałem kilka niepokojących uwag użytkowników, jednak nie wiem na ile są one uzasadnione: czy to prawda, że bateria trzyma w nim tylko 5-6h, urządzenie potrafi się samoczynnie restartować, a podawana temperatura nie jest rzeczywista lecz wynikająca z prognozy pogody przy połączeniu urządzenia ze smartfonem? Czy jest ktoś w stanie potwierdzić lub zdementować te "problemy" i polecić/odradzić mi to urządzenie? 
   Pozdrawiam serdecznie
  • pjsz
   Przez pjsz
   Czy ktoś ma już doświadczenie i przetestował, używa uchwytu Quad Lock/Gear Lock na telefon? Jak się sprawdza sam uchwyt w różnych warunkach terenowych i czy telefon nie cierpi za bardzo z powodu wstrząsów? Jaka jest żywotność baterii przy włączonej nawigacji/endomondo/stravie/komoot itp.? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem lub komputerkiem z nawigacją (Garmin/Wahoo). Jakieś opinie?
  • Javier0
   Przez Javier0
   Witam,
   Kupiłem miesiąc temu rower  Lapierre Edge 229
   https://katalog.bikeworld.pl/2018/web/produkt/rowery/mtb_29er_hardtail/lapierre/56480/edge_229
   Nie ukrywam jest laikiem i ta cała specyfikacja nic mi nie mówi.
   Rower kupiony w celu jazdy rekreacyjnej sam i z córką a także dla poprawienia kondycji.  Póki co zrobiłem nim ok 120 km i jestem zadowolony Wkręcam się w rower coraz bardziej.
   Za racji tego że jest to niszowa marka lecz może się mylę, chciałbym poznać wasze opinie na temat tego modelu, osprzętu itp. w google mało co można znaleźć
   Pozdrawiam
  • znajomy
   Przez znajomy
   Witam
   Szukam uchwytu do GARMINA EDGE mocowanego do śrub mostka.
   Jeśli Macie coś sprawdzonego to proszę Was o namiary.
   Pozdrawiam
  • porywacz_zwlok
   Przez porywacz_zwlok
   Witam. Mam dylemat zakupowy. Aktualnie korzystam z zegarka Garmin Forerunner 235 jako źródła informacji o pokonanej trasie oraz telefonu jako nawigacji i jest w tym zestawieniu pewien słaby punkt. Tym słabym punktem jest telefon, który jest duży, prądożerny (potrzebny dodatkowo powerbank) i zamontowany pod główką kierownicy, bo to jedyne miejsce, w którym mieści się telefon i dodatkowy prąd. Zastanawiam się czy Garmin 520+ ma sens jako zastępstwo telefonu. Kwestie monitorowania mojej aktywności bez problemu realizuje zegarek, ale pozostają kwestie nawigowania oraz zwykłego zliczania kilometrów jak i prędkości średniej, do których chcę mieć wygodny dostęp w trakcie jazdy. I teraz zastanawiam się czy zostawić telefon a kupić jedynie licznik powiedzmy Sigmy, który obsłuży mi dwa rowery. Czy może Garmina 520 lub inny system, który pomoże mi też w nawigowaniu. Jak z dokładnością map? Jak z potrzebą konsumpcyjną na energię? Jeśli to miałby być garmin to jak współpracuje z innymi urządzeniami rejestracyjnymi jak zegarek, który posiadam? Czy to ma po prostu sens.
×