Skocz do zawartości

[odzież] jakie ciuchy polecacie?


Kasiabe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 


Chciałabym ponowić pytanie, które dodał tutaj jakiś czas temu mój ojciec: jakie ciuchy na rower (kurtki/spodnie/marki) najlepiej kupić, aby nie przepłacić i być usatysfakcjonowanym z wyboru? 

Przepraszam za offtop ale założyłam ten wątek również po to, aby wyjaśnić sytuację związaną z usuniętymi tematami, dodanymi tu przez mojego ojca. Jest on zapalonym rowerzystą, jednak ze względu na swój wiek niezbyt dobrze porusza się w sieci. Od dłuższego czasu planuje zrobić większe zakupy rowerowe, szuka ciuchów i akcesoriów rowerowych. Jest przekonany do marek, które aktualnie posiada, jednak "jak to on" lubi poznać wiele opinii zanim dokona zakupu.. 

Ja się na tym w ogóle nie znam, więc mu nie doradzę.. Wiem, że moi znajomi w tej kwestii polecają to forum, więc mu je pokazałam i pomogłam założyć konto. Myślałam, że ojciec znajdzie tu godnych partnerów do rozmów i wyrozumiałych forumowiczów. Jednak zamiast tego został potraktowany bardzo nieuprzejmie (nie wiem, o co dokładnie chodzi, bo wątki zostały usunięte). 

Martwię się, że przez całą sytuację ojciec zupełnie zniechęci się do korzystania z Internetu (do czego tak go namawiam), postanowiłam jednak, że stawimy temu czoła i założyłam mu konto jeszcze raz. Proszę tylko o konstruktywne opinie i wyrozumiałość dla starszych osób, które niekoniecznie są obeznane z tematem forów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Witamy.

Już tłumaczę sytuację; usunięte posty zawierały linki do sklepów internetowych, a regulamin forum zabrania umieszczanie takowych, bo jest to traktowane jako spam lub szeptana reklama. Także można śmiało pogadać o wyrobach rożnych firm, ale bez umieszczania linków do sklepów.

A co do tematu, jaki typ jazdy? Ja ze swojej strony polecę markę Endura. Pancerne ciuchy na lata. Tanie nie są, ale warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia z innymi nie mam, ale jeżeli chcecie o dobrym stosunku cena/ jakość, to polecam Decathlon. Ubrania z "średniej półki" są naprawdę dobre i starczą spokojnie na kilka sezonów intensywnej jazdy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo,


Najmocniej przepraszam za złamanie regulaminu Państwa forum internetowego. Aż musiałem sprawdzić czym jest reklama szeptana i mogę zapewnić, że nie miałem zamiaru nic reklamować w sposób cichy ani głośny. Myślałem że ten sposób prezentacji przedmiotów jest dozwolony. Czy są jakieś dozwolone metody pokazywania swoich znalezisk innym Użytkownikom? 

Nawiązując do tematu: jaki styl jazdy? Nie wiem jak nazywa się to profesjonalnie ale lubię długie wypady rowerowe po lasach i terenach odludnych. Nic wyczynowego, po prostu spokojna jazda po ścieżkach leśnych oraz szosach. Jeśli chodzi o to co pisał Pan powyżej, miałem pewne obiekcje co do Decathlona ale może faktycznie dobrze się wybrać i sprawdzić. Czy są jakieś marki których należy unikać przy takich zakupach? Chodzi mi głównie o kurtki i spodnie.

Pozdrawiam Państwa serdecznie
Paweł Herman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kasiabe napisał:

Od dłuższego czasu planuje zrobić większe zakupy rowerowe, szuka ciuchów i akcesoriów rowerowych.

Dobry bajt. Ojciec szukający ciuchów a wyrażał w tych dwóch wpisach opinie jakie to cudowne ciuchy zakupił w danym sklepie i pyk linki.

Pisałem już do Ciebie na email - zainwestuj w dobrze zrobioną reklamą, pozycjonowanie długim ogonem a nie tak niemiłosiernie sknocone wpisy robi Ci jaki studenciak.

Wykupujesz google merchant, adsa a nie potrafisz zrobić ludzkiego wpisu na forum przedstawiające np. zalety marki jaką wprowadzasz na rodzimy rynek ? Sorry, nie tędy droga. A teraz jeszcze te pierdy o ojcu.

@sznib z ciekawości możesz sprawdzić z jakiego IP pisze ? Wrocław, czy okolice Bielska-Białej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Januszu,

Ja naprawdę nie mam złych zamiarów. Więcej łamać zasad tu panujących nie zamierzam. Proszę bez osobistych wycieczek i nazywania mnie oszustem. Łatwo jest być malkontentem, ale dużo trudniej po prostu być miłym dla drugiego człowieka. Zamiast tego skupmy się może na temacie. Spróbuję porady dotyczącej Decathlona i zobaczymy czy znajdę tam coś dla siebie.

Pozdrawiam Państwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co poprzednią marką, że kroki ku Decathlonowi ? Tak podobne super tamte ciuszki były. Skąd ta zmiana Panie Pawle, jeszcze 5 godzin temu litania o cudownych ciuszkach marki xxxx na wiosnę ze sklepu xxxx. 

Bajki o Tacie, który wkleja linki i w dwóch miejscach pisze temat. Serio drogi właścicielu sklepu internetowego chcesz tu dalej to ciągnąć ?

 

P.S. Rok temu to samo, szeptanka o ZICO

Jeden koleś rejestracja 6 wpisów i cisza już, drugi 2 tygodnie i cisza. Serio tak durni tu siedzą, że nie potrafią rozróżnić ? 

Zobaczymy jak Pan będzie aktywny, też 2 tygodnie. Na więcej nie liczę, bo po co się wogóle logować, link został i c'est la vie. Tylko tu się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam Decathlon, tylko omijaj te z najniższej półki (300 etc) bo to tandeta (no może poza zwykłymi koszulkami- te kosztują grosze i jakby nie patrzeć to tylko worek z tworzywa w kształcie tułowia więc nie ma co zepsuć ;) ) ale średnia już jest całkiem fajna, wyższa półka w większośći się imo nie opłaca bo kosztuje tyle samo co "markowe" produkty, a czasem na promocjach można coś lepszego wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piciu256 napisał:

Także polecam Decathlon

dobra ale żeby być uczciwym. Skoro nie mozna podawać linku do sklelpu to nazwy również. Co to ma byc ??

 

a tak bardziej poważnie oraz na pohybel wolności słowa

 

Z decathlonu mam jakas bluze , kosz z d rek. Maja kilka lat. dalej daja rade. wiec spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piciu256 napisał:

Także polecam Decathlon, tylko omijaj te z najniższej półki (300 etc)

"Pan Paweł" polecał bluzy od 800 zł / sztuka więc z Decathlonem nie wyjeżdżaj, za niska półka dla niego.

Teraz, adriel napisał:

Skoro nie mozna podawać linku do sklelpu to nazwy również. Co to ma byc ??

"long tail" poczytaj o SEM ;)

Nazwa sklepu nie działa, ale link już tak, a szczególnie z takiego forum jak to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam się przekonywać do Rogelli. 

Używałem Northwave, świetne ciuchy ale w Polsce słaby wybór i trudno kupić. 

Endura - bardzo dobre ciuchy, ale jakoś tak mi się utrwaliło, że kojarzę ich raczej z ciuchami na zimne i deszczowe dni. Nigdy nie próbowałem lekkich ciuchów na lato.

Teraz kupiłem spodenki i koszulkę Rogelli,  modele ze średniej półki, komplet kosztował mnie coś koło 500 zł. Jeszcze nie jeździłem, ale w ręku sprawiają świetne wrażenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Państwu za tyle opinii. Pogoda dziś dopisała, więc wybraliśmy się z kolegą na rower. Trasa może niewielka (niespełna 30 kilometrów) ale jak na początki sezonu to dla nas całkiem sporo. Kolega jechał w kurtce z Decathlona, podajże Quechua (?) - z jednej strony warstwa polarowa, z drugiej wodoszczelna. Narzekał jednak na termoregulację, szczególnie przy cieplejszej pogodzie, takiej jak dziś, a ja chciałbym tego uniknąć. Ja na rower zakładam kurtkę Giro, sprawdza się dość dobrze ale ma niestety już swoje lata, więc muszę pomyśleć o nowej. Dziękuję Panie Lewoczu za podpowiedź, chętnie sprawdzę i zobaczę, co wymienieni producenci mają do zaoferowania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lewocz , Proszę Cię. Dalej w te bajty wierzysz ? Poprzednio walił linkami do super kurteczek, jakie to cudowne, jak to używa w zimie i na wiosnę, jak to poleca na każde warunki a teraz udaje zainteresowanie produktami innych marek. Wszystko po to aby nie wyszło jak to hamsko marketing robił.

Szkoda, że admin skasował tamte wpisy, można było by porównać co tam sadził, a jak teraz greka udaje. Odpuść "Paweł" nie sil się na wybielanie wizerunku. Temat zamknięty, linków nie ma, nie prostuj już firmy, mało kto wie co linkowałeś. Zajmij się szeptanką swobodnie na innych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...