Skocz do zawartości

[pompka] Jaka do plecaka


pdz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Czy ktoś może polecić tanią pompkę 30cm do większego plecaka, nie musi być długowieczna, byle nie mordować się także obsługą presty, gdy się złapie gumę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z z teleskopowymi pompkami, jest tu jakiś ciekawy model, czy tutaj już trzeba dołożyć. @lewoczone są na pewno dobre, ale jak pisałem, mogą być dłuższe, ponieważ na plecy i tak biorę często duży plecak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lewocz napisał:

Lezyne są dobre ale pewnie cena Cię porazi :)

.....jakość wykonania jest tego warta. Przez 40 lat mojego okołorowerowego istnienia ta marka mnie zaskoczyła jakością . 100-200 zł niestety trzeba położyć. Mamy biżuterię pompkową w wersji premium ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być większe tylko nie wiem po co. Dobra pompka wykonuje swoją robotę i nie musi być wcale długa. To już nie te czasy kiedy pod ramą były przypięte długie na kilkadziesiąt cm. pompki.

Teleskopowe są też na rynku ale raczej ich niewiele jest. Zefal CROSS ALU XL miałem i dobrze chodziła póki mi gdzieś nie zaginęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten Zefal :thumbsup:

A oprócz Lezyne, jacy jeszcze producenci pompek ręcznych zaliczają się do TOP3?  

No uszczelnienie jest bardzo ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych trzech marek spotyka się jeszcze wiele innych.

SKS - nie miałem nigdy ale ta marka kojarzy mi się właśnie z pompkami i błotnikami dobrej jakości

BETO - szajse!!!!!!!

Giyo - nazwa trąci chińszczyzną i nie zachęta ale wbrew pozorom całkiem dobre pompeczki robią.

Blackburn - miałem airstika, taka miniaturowa. Dawała radę.

CrankBrothers - klucze mają super ale pompka mnie nie przekonała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu są dwie pompeczki Zefala

AIR PROFIL FC01 - ZEFAL

AIR PROFIL XL - ZEFAL

Pierwsza ma jakiś system dedykowany pod Presta i jest z wężykiem, ale drugą teoretycznie można podpompować aż do 9 Bar. Generalnie Zefal jest dobrą czy bardzo dobrą marką w średnim segmencie, bo skłaniam się do zakupu pompeczki od nich, skoro już trzy modele mi podpasowały to jest z czego wybierać, zwłaszcza że wszystkie to teleskopy.  Jeszcze znalazłęm leżaki Merida PM-MD009, któe kiedyś były chwalone, ale chyba nie są produkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...