Skocz do zawartości

[Wielkopolska] Zlot


Diensdale

Rekomendowane odpowiedzi

1. Bartek_1990 15-17.06

2. Andrew18

3 lukas_t1 1-3.06

4. Biera - dostosuje się

5. goly33 1-3.06

6. Mihau dostosuje się

7. Diensdale - dostosuje sie

8. Rowerzystka dostosuje się

9. Majster dostosuje sie

10. Wojtasin - opiekun dostosuje sie

11. Marcin_Ostrów dostosuje się

12. Sargo 15-17.06

13. RafalB

14. Pikpok

15. Sebekfireman

(sorki jeśli kogoś pominąłem, lub nie zauważyłem)

czekam na wiadomości od pozostałych. Może być tutaj, może być na priv lub gg (3567561)

 

 

PS: 16 czerwca jest maraton eski - warto wziąć to pod uwagę przy wyborze terminu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że 2 i 3 czerwca też jest maraton:/

 

1. Bartek_1990 dostosuje się

2. Andrew18

3 lukas_t1 1-3.06

4. Biera - dostosuje się

5. goly33 1-3.06

6. Mihau dostosuje się

7. Diensdale - dostosuje sie

8. Rowerzystka dostosuje się

9. Majster dostosuje sie

10. Wojtasin - opiekun dostosuje sie

11. Marcin_Ostrów dostosuje się

12. Sargo 15-17.06

13. RafalB

14. Pikpok dostosuje się

15. Sebekfireman dostosuje się

16. Nikodem

 

No to mała statystyka:

 

1-3.06 - 2 - 12,5%

8-10.06 - 0 - 0,0%

15-17.06 - 1 - 6,25%

dostosuje się - 10 62,5%

czort wie - 3 18,75%

 

generalnie o naszych losach zdecyduje 12,5% ogółu:) 62,5 % się dostosuje, 6,25% zastrajkuje, a 18,75% nie jest zainteresowana tematem:) To już nawet nie jest rząd mniejszościowy... to już powoli jest rząd minimalistyczny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Czas się określić. na razie mamy wolną rękę. Z tego co widać wyszedłby termin 1-3.06 i jeśli w ciągu najbliższych kilku dni nie pojawią się jakieś zdecydowane głosy sprzeciwu - właśnie ten termin zostanie przeze mnie zarezerwowany. (prywatnie mimo wszystko sugeruję wybranie terminu 15-17 - wtedy moglibyśmy się pojawić najpierw na maratonie w poznaniu i nikomu by nie kolidowało. O wypowiedź proszę także "światowców" którzy zamierzają ruszyć do Anglii;) )

To już ostatni dzwonek.

 

Kolejną sprawą jest to iż z rezerwacją wiąże się 50 zł przedpłaty - zabezpieczenie przed rozmyślaniem się z imprezy w ostatniej chwili. na razie wystarczy "moje słowo" ale kiedy pojawią się oferty innych ekip - będziemy musieli zapłacić. musimy znaleźć 5 osób które wpłacą wstępnie po 10 zł (żebym miał to bym wyłożył, ale nie da rady...). Jeśli z jakichś powodów osoby te będą musiały zrezygnować z wyjazdu - naturalnie otrzymają swoje pieniądze z powrotem. Po prostu ktoś musi wstępnie wyłożyć za grupę. No chyba że macie inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zamiast XC po lasach możemy wymienić doświadczenia, a swoją mój KRM został ostro przećwiczony w wielkopolskich lasach i wytrzymał, więc chyba damy radę.

No w sumie mój też daje radę, choć pewnie nie tak dobrze jak typowe górale :] Ale jak co to myślę, że problemów nie będzie, chociaż rowery potrafią je sprawiać w najmniej oczekiwanym momencie:D

 

Jeśli chodzi o przedpłątę to jasne, nie ma problemu, Biera jeśli masz konto w Inteligo to może być nawet zaraz:] Ale pewnie to nie jest znów takie pilne.

 

W ogóle cos ten topic zamiera ostatnio, nie ma już więcej chętnych? Właśnie, ile osób może mniej więcej pomieścić ta leśniczówka? Bo tak myślałem, że jeśli mamy na razie 16 osób, z czego 2-3 odejdą z powodu terminu, pewnie też ze 2-3 z przyczyn losowych to za wiele nie zostanie, może faktycznie dobry byłby pomysł wojtasina z województwem Dolnośląskim? Wydaje mi się, że taka osoba z Dolnośląskiego mająca do Krotoszyna 50-100 km przyjechałaby pewnie chętniej, niż np ktoś z Piły mający do Poznania 100km i do Krotoszyna następne 100 tyle (chyba nawet ponad:) )

 

W ogóle to jakiej frekwencji byście oczekiwali? :> 10,20 czy więcej ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie mój też daje radę, choć pewnie nie tak dobrze jak typowe górale :] Ale jak co to myślę, że problemów nie będzie, chociaż rowery potrafią je sprawiać w najmniej oczekiwanym momencie:D

Myślę że tylu specjalistów co tam będzie to musiałbyś co najmniej korbę złamać żeby cię unieruchomić:(

Jeśli chodzi o przedpłątę to jasne, nie ma problemu, Biera jeśli masz konto w Inteligo to może być nawet zaraz:] Ale pewnie to nie jest znów takie pilne.

No systemu wpłat jeszcze nie opracowałem, ale na dniach coś wykombinuję:)

W ogóle cos ten topic zamiera ostatnio, nie ma już więcej chętnych? Właśnie, ile osób może mniej więcej pomieścić ta leśniczówka?

28 łóżek + 2 tapczany + full miejsca na podłodze (materacy mogę załatwić tyle żeby wyścielić całą leśniczówkę więc luzik;) ) poza tym pole namiotowe wystarczająco duże żeby od biedy cały zlot ogólnopolski pomieścić:)

Bo tak myślałem, że jeśli mamy na razie 16 osób, z czego 2-3 odejdą z powodu terminu, pewnie też ze 2-3 z przyczyn losowych to za wiele nie zostanie, może faktycznie dobry byłby pomysł wojtasina z województwem Dolnośląskim? Wydaje mi się, że taka osoba z Dolnośląskiego mająca do Krotoszyna 50-100 km przyjechałaby pewnie chętniej, niż np ktoś z Piły mający do Poznania 100km i do Krotoszyna następne 100 tyle (chyba nawet ponad:) )

A co reszta o tym sądzi?

W ogóle to jakiej frekwencji byście oczekiwali? :> 10,20 czy więcej ludzi?

ja właśnie najbardziej bym się cieszył z raczej kameralnej ekipy 15-20-25 osób. realnie najłatwiej coś takiego przygotować, zorganizować a i atmosfera milsza. Na pewno wszyscy się poznają, łatwiej się taką ekipą poruszać a i nie ma problemu z ewentualnym podziałem na mniejsze.

 

Jestem dość nowym forumowiczem, ale pisze się na ten zlot, jeśli oczywiście można :) Pozdrawiam

naturalnie zapraszamy. Określ termin który ci pasuje.

 

 

Co do terminu. Skłaniam się ku 15-17. Czy ktoś w tej chwili wie że na pewno go wtedy już nie będzie?

 

EDIT: System wpłat opracowany - wszystko pójdzie na konto Wojtasina, a ja kasę od niego osobiście odbiorę. numer konta zostanie podany komu trzeba na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysl z tym zlotem w lesniczowce kolo Krotoszyna. Dojazd nawet pociagiem mialbym nienajgorszy, a od biedy jakbym nie mial dostepnego auta i pociagu to i rowerkiem moge pocisnac. Termin jest mi w sumie obojetny, no chyba ze jakies zaliczenie na studiach sie przypaleta. Na dzien dzisiejszy terminy do maja mi pasuja, z czerwcem trudno powiedziec, a od drugiej polowy lipca w gore tez ok.

Pozdrawiam i dpoisuje sie na liste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pozwoliłem siebie zapisac i kumpla, raczej bedziemy na zlocie

 

1. Bartek_1990 dostosuje się

2. Andrew18

3 lukas_t1 1-3.06

4. Biera - dostosuje się

5. goly33 1-3.06

6. Mihau dostosuje się

7. Diensdale - dostosuje sie

8. Rowerzystka dostosuje się

9. Majster dostosuje sie

10. Wojtasin - opiekun dostosuje sie

11. Marcin_Ostrów dostosuje się

12. Sargo 15-17.06

13. RafalB

14. Pikpok dostosuje się

15. Sebekfireman dostosuje się

16. Nikodem

17. WojteK!

18. Turboasm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co to za problem przelać komuś 10 zł na konto, no chyba, że ktoś ma puste :)

Chetnych było sporo, wpłat niewiele jak na razie, miejmy nadzieję, że jeszcze parę osób się zdecyduje, bo szkoda rezygnować z całkiem fajnego pomysłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się. Ruch jest ogromny, sylwester jest rezerwowany na 2 lata do przodu, a w okresie letnim biwaki dosłownie mijają się w drzwiach. Dochodzi do tego że na leśniczówce mogą być jednocześnie dwie ekipy (jedna pod namiotami druga w domu) więc naprawdę inaczej się tego zrobić nie da:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...