Skocz do zawartości

[Pancerz] Nie)Pełny pancerz


Szary_wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów :)

Czy moglibyście doradzić Koledzy, jak najskuteczniej zabezpieczyć przed brudem linkę w miejscach, w których wychodzi z pancerza? Opcja pełnego pancerza niestety nie wchodzi w grę, bo musiałbym rozwiercać mocowania pancerzy na ramie, a to wiąże się z utratą gwarancji, poza tym nie chciałbym jej zniszczyć. Czy wstawienie dodatkowych pancerzy w te newralgiczne miejsca pomiędzy mocowaniami ma sens? Taki (nie)pełny pancerz :)

Mowa tylko o linkach przerzutek, rama to Accent Peak 29 TA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki pancerza z uszczelnieniami + koszulka termokurczliwa.

Jeżeli ma być na bogato, to są zestawy gdzie oddzielnie masz pancerz a oddzielnie tą rurkę która normalnie biegnie w środku pancerza. W taki sposób robisz zamknięty układ.

Przykładowo może to być Gore Ride On.

Masz przednią przerzutkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @skom25, tak, będę mieć także przednią przerzutkę. Powiedz mi, a czy ten zestaw też będzie zawierał wszystko co potrzeba? 

https://www.centrumrowerowe.pl/zestaw-przerzutkowy-jagwire-mountain-elite-sealed-pd6020/?v_Id=81232&gclid=EAIaIQobChMIpeTAw_PU3wIVGZ7VCh0PSQdSEAQYAiABEgKKXfD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeżeli to nie jest problem to może być zestaw. W dobieraniu części oddzielnie masz większą dowolność. Kupisz zestaw, źle przytniesz pancerz i zostajesz na lodzie :rolleyes: Dodatkowo kupując oddzielnie możesz sobie wybrać np kolorowe końcówki co dość mocno podbija walory estetyczne. Jak jesteś zainteresowany to mogę Ci jutro wysłać zdjęcie jak to wygląda u mnie, chociaż ja przedniej przerzutki nie mam.

No ale Twój wybór, zestaw który podałeś zawiera wszystko co potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...