Skocz do zawartości

[do 2500zł] Mtb, używany, do rekreacyjnej jazdy w terenie.


Rekomendowane odpowiedzi

Już spakowany i kurier zamówiony. Myślę, że nawet w 50% nie wykorzystam jego możliwości. Moje największe osiągniecie kolarskie to 100km w jednej przejażdżce :icon_lol: mam nadzieję, że w piątek uda się wyskoczyć na krótkie przyzwyczajenie 4 liter do siodełka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower w świetnym stanie. Jazda po okolicznych wzniesieniach zaliczona, jest frajda. Chyba złapałem bakcyla. Bieganie nie daje takiej frajdy jak wjechanie pod wzniesienie, pod które ciężko wejść. I już wiem, że błędne było myślenie, że 3x10 lepsze. 2x10 zdecydowanie lepiej by się sprawdziło, niby użyłem najtwardszego przełożenia, ale obyłoby się bez :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już biegam 5 lat po 1500km rocznie, ale w kolejnym sezonie chcę urozmaicenia, bo trochę mnie to zaczyna nużyć. Zwłaszcza, że bicie kolejnych rekordów wymaga zwiększenia liczby kilometrów. Do tego do jazdy na rowerze mam towarzystwo, a to też sporo zmienia. 

Już zakupiłem platformy dartmoor na maszynach i adidasy terrex ;)

Oczywiście wertuje tematy ze zmianą 3x10 na 2x10, ale brrrr muszę dać na wstrzymanie hehe. Najwyżej za rok lub dwa kupi się nowszy sprzęt, jak będę miał więcej doświadczenia i będę wiedział czego oczekuję. 

IMG-20181221-WA0003.jpeg

download_20181223_172056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tytułem podsumowania z roweru jestem bardzo zadowolony, choć trochę żałuję tego speciallized’a. Bałem się korby 2-rzędowej, a przeszedłem na 1x11 :icon_lol: :wallbash:

Do jazdy w terenie nie trzeba twardych przełożeń, a im mniej machania manetkami tym lepiej. Manetka m8000 jest świetna, do kompletu przerzutka (m8000) i kaseta sunrace 11-50. Z przodu oval 32z. Licznik z kadencją i szlifuję formę poznając okolice (piechotą pewnie nigdy bym się tam nie wybrał). 

Coś czuję, że to nie będzie mój ostatni rower :icon_wink:

 

 

CC741DBC-E800-4FD1-827C-18CF3B9F3EA6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marcin_79 napisał:

Bałem się korby 2-rzędowej, a przeszedłem na 1x11 :icon_lol: :wallbash:

To się nazywa nowoczesne podejście do tematu. Rower fajny- napęd 1x11 to naprawdę fajna sprawa. Wystarczy dzień pojeździć i otwierają się oczy. Jest fajnie ;-))) A i widzę ze zdjęć to rozmiar idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmiarem się zgadza, mam długie nogi, długie ręce. Nawet przy potężnej przepuklinie na krążku międzykręgowym (nadającej się do operacji) nie mam żadnych problemów z jazdą, sama przyjemność. 

W kwestii napędu już po pierwszej przejażdżce wiedziałem, że 2x z przodu to maks co trzeba. Ale w związku z tym, że taniej było zrobić 1x to tak się skończyło (choć długi wózek wziąłem pod ewentualne 2rz, to już wiem że nie ma opcji - 1rz jest perfekcyjne). 

P. S. Nie ma złej pogody na jazdę i po co komu wachlarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...