Skocz do zawartości

[rower] MTB XC ZA OK. 5-6 TYS.


MarekSiedlce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam już trekkinga (Kross Trans Alp- 3.500 km w tym roku) mam "szosówkę" (Giant Advanced defy 3- dopiero 100 km bo niedawno kupiłem) mam "oldtimera" (Ukraina 1979- w trakcie składania ;-).

Teraz przyszła pora kupić rower górski ;-) . Do tej pory nie jeździłem w terenie ale na starość pora to zmienić ;-)

Jako że mam 172 cm wzrostu rozglądam się raczej za kołami 27,5 i ramą ok. 17".

Wypatrzyłem sztukę, która podoba mi się...ale prawdopodobnie nie do kupienia w tym rozmiarze i z tymi kołami:

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-xc/procaliber/procaliber-6/p/21816/?colorCode=black

dodam, że szukam czegoś z dwoma blatami z przodu więc model z 2019 raczej odpada bo ma 1x11.

Prawdopodobnie (z uwagi na dostępność) będę skazany na Krossa Level 9. Z racji, że jest jeszcze zapas budżetu zastanawiam się czy warto dopłacać i brać Krossa Level 10 z ramą karbonową?

Trek jakoś bardziej mi się podoba (z ramą aluminiową) i waży podobnie co Kross Level 10 z ramą karbonową. Ale raczej nie znajdę już nigdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...