Skocz do zawartości

[opona na miasto] 29"


michuuu

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, michuuu napisał:

4tys zimą? 

No to szacun.

https://www.sbike.pl/czesci-mtb-trekkingowe-opony-szytki-detki-opony-28-trekking-opona-schwalbe-marathon-mondial-28x1.75-reflex-drutowa-o_l_177_10996.html

Michuu, jeśli nie liczysz kg/ tylko chcesz mieć spokój i nie łapać kapci zimą to może to?

 Ja mam 1,4 cala i myślałem że mieszanka nie da rady zimą ... ale dał.

 NIe kupuj schwalbe na podstawowej mieszańce, jest beznadziejna ( twarda śliska, zimą masakra, żonie wymieniłem na cst - jest lepiej a tańsze 2x)

Michuu 

Ja kupiłem na giełdzie forumowej , tanio lekko użyte oponki RK- w cenie drutów  - zwijaki. Może spróbuj.?

Powinny byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wystarczą. Tylko zasada jest jedna, zawsze aktualna, ale o niej doskonale wiesz. Napiszę dla niewtajemniczonych - nie hamujemy z blokowaniem koła na twardym!

 

Co do mieszanki, zużycia, przebiegów to na Mezcalach G+ TNT zrobiłem w tym roku ponad 5000km w 90% na twardym. Tylna opona jest wizualnie dopiero w połowie zużycia a obawiałem się, czy wytrzymają 2 miesiące. W końcu miękka mieszanka, klei jak smok. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i wszystko wskazuje na to, że przelatam kolejny rok na tej samej oponie. Ewentualnie zamienię przód z tyłem i wtedy na 100% mam jeszcze rok kręcenia bez wydatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dwóch latach zajechałem zajechane RoRo Evo na twardym.

W dniu 4.10.2018 o 14:09, michuuu napisał:

Jeżeli wystarczą na dwie zimy to będzie ok

Ja ma w Mtb-ku tył  RK race sport (miękki) przód zwykły zwijak.

No i mieszanki zdecydowanie różne, zwykłe RK ścierają się wyrażnie wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...