Skocz do zawartości
Klonio

[sklepy internetowe] co polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Klonio

Możecie polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
moomintroll

goride.pl

bikeopole.pl

Z obydwu korzystam, cenę można targować. W drugim zakupiłem swój rower.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dorota57
7 godzin temu, moomintroll napisał:

goride.pl

bikeopole.pl

Z obydwu korzystam, cenę można targować. W drugim zakupiłem swój rower.

Porównałem ceny części które kupowałem w jednym ze sklepów podanych w linkach z cenami w sklepie podanym przez ciebie.

Łańcuch SRAM PC-1051 77,90zł kaseta SRAM PG-1050 185zł może to nie to samo?

Łańcuch SRAM PC- 1051 119zł kaseta SRAM PG-1050 347zł. Faktycznie, można się targować bo jest z czego urwać parę groszy.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
moomintroll
2 godziny temu, dorota57 napisał:

Porównałem ceny części które kupowałem w jednym ze sklepów podanych w linkach z cenami w sklepie podanym przez ciebie.

Łańcuch SRAM PC-1051 77,90zł kaseta SRAM PG-1050 185zł może to nie to samo?

Łańcuch SRAM PC- 1051 119zł kaseta SRAM PG-1050 347zł. Faktycznie, można się targować bo jest z czego urwać parę groszy.

Kolega raczej chce kupić cały rower a nie w częściach. Porównaj te ceny bo tego dotyczy post. Nie znam sklepu, który jest instytucją charytatywną i sprzedaje produkty po kosztach, na czymś muszą zarobić. A skoro te sklepy istnieją od kilku, kilkunastu lat to znaczy, że jednak im się to opłaca. Krossa evado chyba 3.0 brat kupił z rabatem 20% od podanej ceny, która widnieje już jako obniżka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dorota57
5 godzin temu, moomintroll napisał:

Kolega raczej chce kupić cały rower a nie w częściach. Porównaj te ceny bo tego dotyczy post. Nie znam sklepu, który jest instytucją charytatywną i sprzedaje produkty po kosztach, na czymś muszą zarobić. A skoro te sklepy istnieją od kilku, kilkunastu lat to znaczy, że jednak im się to opłaca. Krossa evado chyba 3.0 brat kupił z rabatem 20% od podanej ceny, która widnieje już jako obniżka.

Kolega nic o rowerze nie pisze. Czytając można pomyśleć że chodzi o rower. Ja odebrałem że chodzi o części. Tam gdzie ja kupuję części to też mają zysk, to ile kosztuje produkt finalny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
moomintroll
11 minut temu, dorota57 napisał:

Kolega nic o rowerze nie pisze. Czytając można pomyśleć że chodzi o rower. Ja odebrałem że chodzi o części. Tam gdzie ja kupuję części to też mają zysk, to ile kosztuje produkt finalny?

Każdy produkt kosztuje tyle ile jesteś w stanie za niego zapłacić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tomasz_76

Witam. W jakim sklepie kupujecie części do roweru w dobrych cenach. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Suchaczenko27

www.rowertour.com

goride.pl

W oby dwóch zakupuję części i za każdym razem jestem zadowolony. Wszystko co zamówione się zgadza i bez niechcianych opóźnień podczas wysyłki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bogus92

Moje ostatnie zakupy robiłem w trzech sklepach:

1. Centrumrowerowe.pl

2. Sbike.pl

3. Bikestacja.pl

W każdym z tych sklepów szybka realizacja zamówienia, towar u mnie w maksymalnie 48 godzin.

Z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
olesz

Rowertour nie polecam, ostatnie moje zakupy to 3 tygodnie czekania. Wystarczy poczytać opinie na pewnym portalu. 

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cinol123
16 godzin temu, olesz napisał:

Rowertour nie polecam, ostatnie moje zakupy to 3 tygodnie czekania.

Ja tez nie polecam, szkoda czasu, a jeszcze jak komus sie spieszy to wogole lepiej omijac. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FigoiFago

Nie straszcie, ostatnie dwa zakupy i czas wysyłki był zgodny z informacją na stronie. Przedwczoraj złożyłem kolejne zamówienie i mam nadzieję, że i tym razem obędzie się bez problemów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sabarolus

Ja na Rowertour nie narzekam, dobre ceny, kupowałem kilka razy; towar był zawsze na następny max 2 dzień w paczkomacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kierunkowy

Ja też się pod tym podpisze ... rowertour.com w moim odczuciu jest super. Zawsze mam wszystko na czas a zazwyczaj korzystam z paczkomatów. Wszystko fajnie zapakowane i czas realizacji zgodnie z informacją na stronie. :thumbsup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FigoiFago

No i jednak trafiło na mnie. Rowertour.com zamówienie złożone i opłacone 28.04 i do tej pory cisza. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
olesz

Ja skusiłem się jeszcze raz bo w ogóle mi się nie spieszyło i tym razem wysyłka błyskawiczna, dwa dni i części były u mnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FigoiFago

Paczka dotarła w poniedziałek ufff.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bogus92

Ostatni zakup w Bikestacji - fajnie, szybko i nawet udało się połączyć zamówienia, bo zapomniałem dodać do koszyka jednej rzeczy.

Polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mihau_

Polecanie bikestacji to igranie z ogniem, oby się na Tobie nie zemściło przy kolejnym zamówieniu:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bogus92

Zamawiałem tam pierwszy raz w życiu, bo gdzie indziej nie było tego czego szukałem.

Opinie słyszałem różne, to fakt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mihau_

Ja zamawiałem dwa razy, dwa razy towaru nie dostałem. Przez dwa tygodnie żadnej nawet żadnej informacji, że towaru nie ma/kiedy będzie, trzeba było się samemu upominać. Zaraz po @ do nich, żeby zwracali plny zamówiłem to samo z innego sklepu, towar był szybciej niż zwrot kasy z bikestacji. Za drugim razem zamówienie za pobraniem, ta sama sytuacja ale bez zamrożonych kilku stówek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta