Skocz do zawartości
pdz

[rower] full do XC do 15.000

Rekomendowane odpowiedzi

Sabarolus

Hamulce nie są tragiczne. Pytanie ile ważysz - jak jesteś byk 100kg to może będą słabe. Jak ważysz "po kolarsku" do 75kg to nie widzę powodu, aby je zmieniać zaraz. Ja preferuję Shimano za bardziej mi odpowiadający sposób działania, łatwiejsza obsługę i bezproblemowa obsługę gwarancyjna. 

Nawet jakbyś zdecydował się hamulce zmieniać to koszt całej operacji jest dość zabawny w porównaniu do reszty kosztów i nie ma co sobie tym głowy zawracać. 

Osobiście przy takim budżecie polecam wybierać sercem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zaako

170cm wzrostu, 63kg wagi :)powinny dać radę. W Scott mam MT5000 i staję dęba. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sapero
W dniu 26.01.2019 o 22:08, arek_wro napisał:

Tak dla ścisłości, Expert z 2018 waży 11.3 kg. Na bikerumour.com można znaleźć zdjęcie z rowerem na wadze.

Widziałeś, że w LUX CF SL 8.0 RACE TEAM waga zmieniła się na 11 kg ?

Ciekawy czy dostaniemy rowery przed ogłoszeniem  modeli 2020 :). Choć pewnie Canyon wstrzyma się z ogłoszeniem modeli na 2020 do czasu realizacji 2019, bo by mogli mieć zbyt dużo rezygnacji. Trochę będzie smutno jak miesiąc po odbiorze nowego bika zostaną ogłoszone nowe modele .... choć zmiany będą raczej kosmetyczne.

Edytowane przez sapero

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sabarolus
Teraz, sapero napisał:

Ciekawy czy dostaniemy rowery przed ogłoszeniem  modeli 2020 :). Choć pewnie Canyon wstrzyma się z ogłoszeniem modeli na 2020 do czasu realizacji 2019, bo by mogli mieć zbyt dużo rezygnacji. Trochę będzie smutno jak miesiąc po odbiorze nowego bika zostaną ogłoszone nowe modele .... choć zmiany będą raczej kosmetyczne.

JAk mają nową ramę to co najwyżej będą żonglować kolorami i osprzętem. Bardzo możliwe, że ceny pójdą w górę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arek_wro
41 minut temu, sapero napisał:

Ciekawe, zmienili korbę na lżejsza, a waga poszła w górę :)  Na szczęście już mnie to specjalnie nie rusza. Rezygnuję z Canyona. Zamówienia jeszcze nie wycofałem, ale właśnie zamówiłem Sparka RC 900 PRO. Co prawda mają ten sam problem z dostępnością korby, i też wrzucili Race Face'a, ale doszedłem do wniosku, że Spark będzie jednak lepszą opcją. 

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zaako

Noi odebrałem dzisiaj Epica Experta.Spec wygląda obłędnie. Z pewnością Spark byłby też bardzo dobry, lecz chciałem spróbować czegoś innego niż Scott.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zaako

Tak z 2018, żółto-czerwony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta